Marka: IsoTek

V5 Aquarius

11 999 zł
/ sztuka
 • Wymiary (S x W x G): 450 x 110 x 350
 • Waga: 9.5 kg
 • Moc średnia (obwodowa): 230V x4 (6A 1,380W total); 115V x4 (6A 690W total)
 • Wyświetlacz: Nie

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

IsoTek V5 Aquarius – kondycjoner sieciowy

Pierwsza wersja Aquariusa była jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań do oczyszczania prądu dostępnych na rynku. Nowy model V5 przenosi koncepcję Aquariusa na wyższy poziom. Dzięki zwiększonej obciążalności prądowej miedzi na płytce drukowanej o 35 % jest więcej natychmiastowej mocy, natomiast rezystancja prądu stałego jest zmniejszona o co najmniej 25 %, zbliżając się do idealnego zera. Zwiększono również zabezpieczenie chwilowe do 81 000 A. Ten sześciowyjściowy kondycjoner sieciowy zostawia w tyle standardowe urządzenia. Do wzmacniaczy, subwooferów i innych urządzeń z większym zapotrzebowaniem na moc przewidziano dwa gniazda wysokoprądowe, a do pozostałych komponentów cztery gniazda średnioprądowe. Każde gniazdo Aquariusa ma własną sieć oczyszczającą, dzięki czemu w jednej obudowie znajduje się sześć kondycjonerów! V5 Aquarius to niezwykle funkcjonalna konstrukcja wysokiej jakości, która stanowi doskonałe ulepszenie kompletnego systemu audio.

 

IsoTek V5 Aquarius

Najważniejsze cechy modelu IsoTek V5 Aquarius:

 • Odpowiedni dla wszystkich systemów audio lub audio-wideo
 • Redukcja zakłóceń RFI na poziomie 60 dB
 • 6 zoptymalizowanych obwodów oczyszczania zasilania, aby skutecznie usunąć zaburzenia różnicowe i wspólne
 • 4 niezależne gniazda dla komponentów źródłowych np. odtwarzaczy CD itp. (6A)
 • 2 niezależne gniazda wysokoprądowe dla wzmacniaczy mocy, aktywnych subwooferów, aktywnych głośników itp. (16A)
 • Łatwo resetujący się termomagnetyczny system bezpiecznikowy
 • Zabezpieczenie chwilowe 81 000 A, zabezpieczenie ciągłe 40 000 A
 • Sieć w pełni uziemiona
 • Okablowanie wewnętrzne wykonane z posrebrzanych przewodów miedzianych OCC (Ohno Continuous Cast) z dielektrykiem FEP
 • Gniazdo System Link do dodawania kolejnych gniazd z zachowaniem spójnego uziemienia
 • W zestawie kabel zasilając IsoTek EVO3 Premier

Nowy design

Ceniony kondycjoner sieciowy Aquarius firmy IsoTek został radykalnie ulepszony i odważnie przestylizowany. Model V5 Aquarius to nie tylko najnowocześniejszy projekt wizualny, wykonany z jednego bloku aluminium, lecz także najnowsze rozwiązania techniczne wiodącej marki w dziedzinie systemów zasilania dla sprzętu audio i audio-wideo.

IsoTek V5 Aquarius

Sześć niezależnych obwodów oczyszczania prądu

V5 Aquarius to innowacyjny system czyszczenia i dystrybucji energii elektrycznej o wymiarach 450 mm szerokości, 350 mm głębokości i 110 mm wysokości. Ma 6 niezależnych gniazd, z których każde ma własną, osobną sieć oczyszczania prądu. Aquarius to zatem w praktyce sześć kondycjonerów zamkniętych w jednej obudowie. Redukowane są zarówno zaburzenia różnicowe, jaki i wspólne. Dzięki wielu stopniom oczyszczania prądu dla każdego gniazda wyjściowego wzajemne zanieczyszczanie prądu przez podłączone komponenty zostało ograniczone do minimum.

Radykalna poprawa architektury elektrycznej Aquariusa

Projekt i topologia płytki drukowanej zostały zmodyfikowane, dzięki czemu zapewniają amperaż większy o ponad 35 % i mniejszą rezystancję. Kluczowe komponenty tego urządzenia są projektowane i produkowane specjalnie dla niego i mają lepsze ogólne tolerancje z lepszą indukcyjnością oraz obsługą prądu o większym natężeniu. Nowy układ oferuje dwukrotnie większą indukcyjność, przy wzroście natężenia o 40 %, co prowadzi do bardziej otwartej sceny dźwiękowej, mikrodynamiki i szczegółowości z bardziej bezpośrednim timingiem. W całej konstrukcji radykalnie zmniejszono rezystancję przy prądzie stałym (DCR). Jednym z celów IsoTeka jest obniżenie DCR do poziomu możliwie najbliższego idealnemu 0 Ω, w czym V5 Aquarius jest o co najmniej 25 % lepszy w porównaniu do swojego poprzednika. Te technologiczne udoskonalenia sprawiają, że V5 Aquarius zapewnia absolutną moc i nieograniczone zasoby prądowe w zakresie, na jaki tylko pozwalają zakład energetyczny i przepisy.

Optymalna moc

Konstrukcja V5 Aquarius wykorzystuje dwa bezpieczniki termomagnetyczne. Jeden o wartości 16 A dla dwóch wysokoprądowych gniazd wyjściowych, zapewniających moc 3 680 W przy 230V. Drugi, o natężeniu znamionowym 6 A, przeznaczony jest dla czterech pozostałych gniazd (średnioprądowych), dostarczających 1380 W przy 230V, które przeznaczone są dla komponentów źródłowych takich jak odtwarzacze CD i wykorzystują unikalną technologię Adaptive Gating firmy IsoTek. Dzięki niej wyjście automatycznie wykrywa podłączone obciążenie i dostarcza optymalną, czystą moc. System termomagnetyczny jest znacznie lepszy od standardowego bezpiecznika ze względu na powierzchnię styku. Standardowy bezpiecznik musi mieć bardzo cienki drucik. Dotyczy to również drogich, audiofilskich wersji pozłacanych. System bezpieczników termomagnetycznych IsoTek oferuje zwiększoną powierzchnię styku co najmniej 1000-krotnie i połączenie, które jest niezmiennie mocne.

IsoTek V5 Aquarius

Jednakowa rezystancja i moc

Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa (KERP, od ang. Kirchoff's Equal Resistance Path) zapewnia jednakową rezystancję i jednakowe dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. Okablowanie wewnętrzne jest najwyższej jakości: ultraczyste posrebrzane żyły przewodników z miedzi OCC zapewniają niską rezystancję i wysokie natężenie prądu. Przewodnik osłaniany jest spiralną izolacją z FEP (Fluorinated Ethylene Propylene), która tworzy tzw. wirtualny dielektryk powietrzny (VDA). Taka konstrukcja zapewnia niezrównaną sprawność i daje najlepszy wewnętrzny system dostarczania mocy o niskiej rezystancji i wysokiej wydajności. Dodatkowo zapewnione jest zabezpieczenie chwilowe 81 000 A, które dzięki unikalnemu sekwencyjnemu i powtarzalnemu systemowi ochrony firmy IsoTek zabezpiecza cenny sprzęt podłączony do kondycjonera.

Możliwość łączenia ze sobą wielu kondycjonerów

Model V5 Aquarius zawiera również gniazdo System Link, które jest przeznaczone do łączenia wielu jednostek, zachowując w ten sposób uziemienie w układzie gwiazdy i zapewniając większą liczbę gniazdek.

Parametry techniczne modelu IsoTek V5 Aquarius:

 • Liczba gniazd: 6
 • Złącze System Link
 • Wejście sieciowe: 16 A IEC C20
 • Napięcie sieciowe: 100–240 V / 50–60 Hz
 • Prąd średni – 230 V: x4 (6 A 1 380 W łącznie)
 • Prąd wysoki – 230 V: x2 (16A 3 680 W łącznie)
 • Ochrona przeciwprzepięciowa: 81 000 A
 • Wymiary (S x W x G): 450 x 110 x 350 mm
 • Masa: 9,5 kg

 

 

 

Specyfikacja IsoTek V5 Aquarius

Wymiary (S x W x G)450 x 110 x 350
Waga9.5 kg
Moc średnia (obwodowa)230V x4 (6A 1,380W total); 115V x4 (6A 690W total)
WyświetlaczNie
Liczba wyjść6
Wysoki prąd230V x2 (16A 3,680W total); 115V x2 (16A 1,840W total)
Napięcie100-240V / 50-60Hz

Opinie o IsoTek V5 Aquarius

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. MACIEJ

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zastąpił listwę zasilającą innego producenta. Każde urządzenie wpięte poprzez ten kondycjoner zagrało lepiej. Dźwięk bardziej otwarty i przestrzenny. Do tego lepsza selektywność. Łatwiej wychwycić te szczegóły w nagraniu. Jestem pod ogromnym wrażeniem, aż takich różnic się nie spodziewałem. Teraz tylko żałuję, że tak długo czekałem z wypożyczeniem tego urządzenia.
 2. Sebastian

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zdecydowałem się na zakup po testach w domu. Spokojnie szło się w salonie dogadać i pożyczyłem sprzęt do domu na testy.
  Temat zaczął się od problemów z ogólnie pojętą jakością dźwięku po instalacji fotowoltaiki w domu. Trochę poczytałem i teraz też sprawdziłem na własnej skórze. Przy falownikach, napięcie w sieci jest tak wysokie i niestabilne, że zawsze audio gra gorzej. Nie myliłem się. Isotek tutaj pomógł przywrócić, a może nawet poprawić warunki prądowe. Nie było już odwrotu i został.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: