Marka: IsoTek

EVO3 Nova

31 999 zł
/ sztuka
 • Wymiary (S x W x G): 440 x 160 x 370 mm
 • Waga: 15 kg
 • Wyświetlacz: Tak (Voltage / THD / off)
 • Liczba wyjść: 12

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

 

IsoTek Evo3 Nova

EVO3 Nova jest nowoczesnym systemem pasywnego oczyszczania prądu, zapewniającym pełną eliminację składowych prądu stałego. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych systemów audio lub instalacji kina domowego. System oferuje dwanaście niezależnie filtrowanych gniazd zasilających – osiem o prądzie znamionowym 10 A dla komponentów źródłowych i cztery o prądzie znamionowym 16 A, które są przeznaczone dla wysokoprądowych urządzeń elektronicznych, np. wzmacniaczy mocy, aktywnych głośników lub subwooferów. Zastosowano w nich również podstawową, nieco okrojoną wersję unikalnego układu Direct-Coupled wykorzystanego w wyższym modelu Titan. EVO3 Nova to kompletne rozwiązanie systemowe obejmujące dwanaście niezależnych sieci oczyszczania zasilania.

Najważniejsze cechy kondycjonera IsoTek EVO3 Nova:

 • Odpowiedni dla wszystkich systemów audio lub audio-wideo
 • Redukcja RFI na poziomie 80 dB
 • 12 zoptymalizowanych obwodów oczyszczania zasilania, pozwalających skutecznie usunąć zaburzenia różnicowe i wspólne
 • 8 niezależnych gniazd dla komponentów źródłowych
 • 4 niezależne gniazda wysokoprądowe dla wzmacniaczy mocy, aktywnych subwooferów, aktywnych głośników itp.
 • Usuwanie składowych prądu stałego poprzez równoważenie fali sinusoidalnej
 • Zabezpieczenie chwilowe 216 000 A
 • Sieć w pełni uziemiona
 • Okablowanie wewnętrzne wykonane z posrebrzanych przewodów OCC z dielektrykiem FEP
 • Dostarczany w komplecie z nagradzanych kablem zasilającym IsoTek EVO3 Premier

IsoTek Evo3 Nova

Dwanaście niezależnych obwodów oczyszczania prądu

EVO3 Nova to dwunastowyjściowy system oczyszczania zasilania, zawierający cztery gniazda wysokoprądowe, wyposażone w unikalną technologię Direct-Coupled firmy IsoTek. System ten może dostarczyć 3680 W mocy ciągłej i jest idealny dla wzmacniaczy mocy, monobloków, subwooferów i głośników aktywnych. Układ ten zapewnia optymalne wysokoprądowe filtrowanie niskoimpedancyjne przy jednoczesnym pełnym zachowaniu transjentów i dynamiki.

IsoTek EVO3 Nova to innowacyjny kondycjoner sieciowy o wymiarach 445 mm szerokości, 370 mm głębokości i 185 mm wysokości. Jest on znacznie bardziej zaawansowany w stosunku do modeli Aquarius i Sigmas. Nova jest pełnowymiarowym kondycjonerem zasilania, zawierającym dwanaście układów oczyszczania prądu w jednej obudowie. Wszystkie gniazda wyjściowe są niezależne, każde z nich ma własną, osobną sieć oczyszczania prądu, która radykalnie redukuje zarówno zaburzenia różnicowe, jak i wspólne. Dzięki wielu osobnym stopniom oczyszczania prądu dla każdego gniazda wyjściowego wzajemne zanieczyszczanie podłączonych komponentów jest również ograniczone do minimum. Większość filtrów zasilania ma gniazda wyjściowe połączone ze sobą w szeregu. Jest to błąd, ponieważ zaburzenia różnicowe wytwarzane przez podłączone urządzenia elektroniczne zanieczyszczają pozostałe gniazda wyjściowe. Architektura elektryczna i konstrukcja kondycjonera Nova jest zdecydowanie lepsza.

Cztery wyjścia o dużej mocy

Cztery wysokoprądowe gniazda o niskiej impedancji, o obciążalności 16 A, dostarczające 3680 W przy 230 V lub 1840 W przy 115 V, są odpowiednie do podłączenia wzmacniaczy mocy, aktywnych głośników lub subwooferów i wyposażone w podstawową wersję układu Direct Coupled z kondycjonera Titan. Osiem pozostałych wyjść średnioprądowych o obciążalności 10 A jest przeznaczonych dla komponentów źródłowych. Wyposażone są one w unikalną technologię Adaptive Gating firmy IsoTek, która automatycznie wykrywa podłączone obciążenie, zapewniając w ten sposób optymalnie czystą moc w oparciu o pobór mocy. Sieć oczyszczania prądu jest bardziej zaawansowana niż w modelach Aquarius czy Sigmas. Nova jest idealnym rozwiązaniem dla dużych instalacji audio lub audiowizualnych.

IsoTek Evo3 Nova

Jednakowa rezystancja i moc

Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa (KERP) zapewnia jednakową rezystancję i jednakowe dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. Okablowanie wewnętrzne jest najwyższej jakości – ultraczyste posrebrzane żyły przewodników z miedzi OCC zapewniają niską rezystancję i wysokie natężenie prądu. Przewodnik osłaniany jest spiralną izolacją z FEP, która tworzy tzw. wirtualny dielektryk powietrzny (VDA). Taka konstrukcja zapewnia niezrównaną sprawność i daje możliwie najlepszy wewnętrzny system dostarczania mocy o niskiej rezystancji i dużej wydajności. Ponadto zapewnione jest zabezpieczenie chwilowe 108 000 A, chroniące cenny sprzęt dzięki unikalnemu sekwencyjnemu i powtarzalnemu systemowi ochrony firmy IsoTek.

Układ redukcji przydźwięku transformatora

Kondycjoner IsoTek EVO3 Nova wyposażony jest w unikalny układ eliminacji składowej stałoprądowej Syncro, który równoważy sieciową sinusoidę po obu stronach linii zerowego napięcia, aby znacząco zredukować/wyciszyć przydźwięki transformatora. Układ ten synchronizuje zasilanie sieciowe, aby zapewnić idealnie symetryczną sinusoidę, co wpływa na znaczącą poprawę brzmienia, również w przypadku stosowania separatorów audio.

IsoTek Evo3 Nova

Lepsza jakość dźwięku

EVO3 Nova to bardzo funkcjonalna konstrukcja wysokiej jakości, stanowiąca doskonałe ulepszenie kompletnego systemu audio lub audio-wideo wysokiej klasy, poprawiająca scenę dźwiękową, obrazowanie przestrzenne, artykulację basu, kontrolę oraz poczucie poszerzonego zakresu częstotliwości i otwartości brzmienia. W zestawie znajduje się również nagradzany kabel zasilający Premier firmy IsoTek. Również okablowanie wewnętrzne urządzenia współgra z gamą kabli zasilających IsoTek.

Specyfikacja modelu EVO3 Nova firmy IsoTek:

 • Liczba gniazd wyjściowych: 12
 • Wejście sieciowe: 16 A IEC C20
 • Napięcie sieciowe: 100-240 V/ 50-60 Hz
 • Prąd średni – 230 V: x8 (10 A, 2300 W łącznie)
 • Prąd wysoki – 230 V: x4 (16 A, 1800 W łącznie)
 • Ochrona przeciwprzepięciowa: 108 000 A
 • Wymiary (S. x W. x G.): 440 x 160 x 370 mm
 • Waga: 15 kg

 

Specyfikacja IsoTek EVO3 Nova

Wymiary (S x W x G)440 x 160 x 370 mm
Waga15 kg
WyświetlaczTak (Voltage / THD / off)
Liczba wyjść12
Wysoki prąd230V x4 (16A 3,680W total);

Opinie o IsoTek EVO3 Nova

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: