Bezprzewodowy system muzyczny Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless z AirPlay, Bluetooth aptX®

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless jest bezprzewodowym systemem muzycznym, która określa całkowicie nowy standard w klasie domowego audio bezprzewodowego. Zaawansowane przetworniki klasy hi-fi, zaawansowane obróbka cyfrowa i nowa, niewiarygodnie sztywna obudowa uzupełniają się z licznymi opcjami połączeniowymi, w postaci AirPlay®, Bluetooth aptX® i Spotify Connect. Dzięki temu Zeppelin Wireless jest najlepiej brzmiącym, najlepiej wyglądającym i najlepiej wykonanym głośnikiem bezprzewodowym obecnie dostępnym.

Bowers & Wilkins Zeppelin biały

Zeppelin Wireless może współpracować z wszystkimi popularnymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak telefony komórkowe i smartfony, tablety oraz komputery, a dzięki obsłudze kodeku aptX zapewnia dźwięk bezprzewodowy zbliżony jakością do brzmienia zarezerwowanego dotychczas dla płyt CD. Zeppelin Wireless wykorzystuje również technologię AirPlay, co pozwala przesyłać muzykę z urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad, iPod touch, a także z komputerów Mac i PC z iTunes. Wszechstronność urządzenia dopełnia obsługa Spotify Connect, gwarantująca dostęp do milionów utworów.

Bowers & Wilkins Zeppelin biały


Bezprzewodowy system muzyczny Bowers & Wilkins jest nie tylko wszechstronny, lecz także wyznacza nowy poziom jakości brzmienia. Rozwiązania audio, opracowane z myślą o tym modelu, wraz z zaawansowaną obróbką sygnału, pozwalają Zeppelinowi Wireless dostarczać naturalny dźwięk, wypełniający całą przestrzeń pokoju odsłuchowego. Najnowszy bezprzewodowy system muzyczny wyposażony jest w zestaw pięciu zaawansowanych przetworników, inspirowanych rozwiązaniami stosowanymi w wielokrotnie nagradzanych kolumnach głośnikowych hi-fi Bowers & Wilkins. Wśród nich znajdują się dwa głośniki wysokotonowe z podwójnymi kopułkami, dwa przetworniki średniotonowe z zawieszeniem FST oraz subwoofer, który gwarantuje głęboki, precyzyjny bas.

Bowers & Wilkins Zeppelin biały

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless kusi nie tylko fantastycznym brzmieniem, lecz także łatwością obsługi. Do sterowania systemem muzycznym służy aplikacja Control App, która w swojej najnowszej wersji jeszcze bardziej ułatwia podłączenie głośnika do sieci. Aplikacja umożliwia skonfigurowanie systemu i zarejestrowanie produktu, a także pozwala regulować poziom głośności i sterować odtwarzaniem muzyki. 

Bowers & Wilkins Zeppelin biały

Specyfikacja Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless

Pasmo przenoszenia44Hz - 28kHz
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothTak (aptX™)
Port USBTak (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNie
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
Wymiary (S x W x G) mm660 x 188 x 183
Waga kg6.5

Opinie o Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: