Słuchawki douszne Yamaha EPH-R52

Słuchawki douszne Yamaha EPH-R52 to konstrukcja, która urzeczywistnia ideę stylowego słuchania muzyki. Specjalnie zaprojektowane 8,5-mm przetworniki współpracują z precyzyjnie zaprojektowaną obudową, gwarantując wysokiej jakości dźwięk z precyzyjnym, głębokim basem. Funkcjonalność modelu zwiększają mikrofon i pilot zdalnego sterowania, a także specjalne ząbkowane wkładki douszne, które zapewniają doskonałe dopasowanie słuchawek do uszu. Komfort użytkowania zwiększa możliwość zamocowania EPH-R52 na jeden z dwóch sposobów.


Skupienie na jakości dźwięku prowadzi do sprężystego i dobrze kontrolowanego basu oraz krystalicznie czystych sopranów

Obudowa słuchawek EPH-R52 została zaprojektowana tak, że przetwornik i kanał dźwiękowy układają się w jednej linii, dzięki czemu dźwięk z głośnika dostarczany jest bezpośrednio do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości - ABS w przedniej części obudowy i ABS z poliwęglanem w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań ograniczających przejrzystość dźwięku. Aby zapewnić precyzję brzmienia zewnętrzne elementy przetworników wykończono stopem manganu, który gwarantuje doskonałe właściwości tłumiące, a obudowy opracowano pod kątem skutecznego kontrolowania drgań. Ponadto specjalny kanał dostrajania dźwięku minimalizuje niekorzystne skoki w zakresie wysokotonowym. Dzięki temu bas pozostaje zwarty, co zapewnia większą przyjemność słuchania, a wysoki zakres może pochwalić się wyjątkową czystością, pozwalającą wyraźnie usłyszeć wszystkie niuanse instrumentów muzycznych.

Tłumiący stop manganowy utrzymuje niepożądane wibracje pod kontrolą

Słuchawki EPH-R52 wykorzystują specjalny stop składający się głównie z manganu. Stop pochłania drgania i w szerokim zakresie częstotliwości kontroluje absorpcję wibracji. Ponieważ jest to niemagnetyczny materiał, nie ma żadnego wpływu na magnes przetwornika i skutecznie poprawia parametry tłumienia wibracji.

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i membrana z niezwykle precyzyjną krawędzią styczną

Nowo opracowane przetworniki Yamahy wykorzystują wysokomagnetyczny magnes neodymowy. Ponadto membrana zaprojektowana jest z niezwykle precyzyjnymi krawędziami stycznymi, a kształt krawędzi i powierzchnia kopułki drgającego elementu przygotowane są tak, aby zapewnić optymalny ruch membrany w odniesieniu do poziomu głośności podczas odtwarzania. Pozwala to kompaktowym słuchawkom odtworzyć szerokie spektrum częstotliwości przy dostarczaniu mocnego dźwięku.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który poprzez ząbkowanie łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowe dopasowanie, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Kompaktowa obudowa wyposażona w port akustyczny, który umożliwia odtwarzanie głębokiego i czystego basu

Projekt obudowy optymalizuje także opór przepływu powietrza podczas działania membrany, który funkcjonuje jak wentylacja. Sama obudowa zwiększa precyzję odtwarzania głębokiego basu.

Proste, estetyczne wzornictwo z wysokiej jakości kolorowym wykończeniem

Wyróżnikiem słuchawek EPH-R52 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem

Model EPH-R52 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, słuchawki EPH-R52 gwarantują wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób, gdy przewód swobodnie opada ze słuchawki. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, co pozwala słuchać muzyki w komfortowy sposób.

Prążkowany przewód mniej podatny na skręcanie

Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału, którego zadaniem jest redukcja tarcia. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez zredukowanie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania podczas słuchania lub noszenia.

Specyfikacja Yamaha EPH-R52

Impedancja (Ω)16 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz – 40 kHz
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak

Opinie o Yamaha EPH-R52

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: