Uchwyt ścienny do telewizorów Vogel's W52050

Vogel’s W52050 to jeden z najnowszych uchwytów ściennych do telewizora. Mimo swojej kompaktowej konstrukcji model ten umożliwia zawieszenie odbiornika telewizyjnego o wadze do 15 kg i przekątnej ekranu mieszczącej się w granicach 17-26 cali (43-66 cm). Wygodę korzystania z uchwytu oraz komfort oglądania telewizji z niemal dowolnego miejsca w pokoju zapewnia możliwość obracania W52050 w zakresie do aż 120° oraz pochylania (+10°/-10°). Ostatnia z funkcji umożliwia wyeliminowanie refleksów, które mogą odbijać się od powierzchni ekranu.

Uchwyt W52050 jest bardzo łatwy w montażu i pozwala na szybkie zawieszenie telewizora. To m.in. zasługa zgodności ze standardem VESA (100 x100 mm). Ponadto najnowszych uchwyt z gamy firmy Vogel’s został zaprojektowany tak, aby zabezpieczyć telewizor przed przypadkowym uderzeniem, np. w ścianę, nawet przy maksymalnym wychyleniu. Projektanci uchwytu zadbali także o to, aby użytkownik mógł z łatwością poprowadzić przewody z tyłu telewizora i ograniczyć ich widoczność. 

Specyfikacja Vogel`s W52050

FunkcjeUchylno-obrotowy
Kąt obrotu±120°
Kąt pochylenia±10°
VESA (maksimum)10 cm x 10 cm
Przekątna telewizora (minimalna)17 cali
Przekątna telewizora (maksymalna)26 cali
WagaDo 15 kg

Opinie o Vogel`s W52050

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: