Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Como Audio Solo

Solo odblokowuje świat muzycznej rozrywki. Słuchaj internetowej stacji radiowej po drugiej stronie globu, strumieniuj muzykę za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth lub wybierz jedną z ponad 30 milionów utworów z serwisu Spotify Connect – niezależnie od tego, jakie są twoje preferencje, pozwól, aby Solo był twoim muzycznym konsjerżem.

  • Multiroom z dźwiękiem hi-fi i funkcją strumieniowania po naciśnięciu jednego przycisku.
  • Szeroka gama źródeł muzyki wliczając radio FM, radio internetowe, strumieniowanie Bluetooth i łączność Wi-Fi.
  • Ręcznie wykonana obudowa wykończona fornirem z prawdziwego drewna.
  • Specjalnie opracowany układ DSP i wzmacniacz cyfrowy o mocy 30 W na kanał (RMS).

Como Audio Solo

Zaprojektowany przez weterana w świecie audio, Toma DeVesto, Solo to znacznie więcej niż tylko radio – to jest prawdziwy „inteligentny głośnik”. Wszystko zaczyna się od drewnianej obudowy z płyty MDF o grubości niemal 13 mm, która skrywa miękką kopułkę wysokotonową (19 mm) i specjalnie opracowany przetworniki niskotonowy (76 mm) z ponadwymiarowym magnesem i 4-warstwową cewką. Obudowa jest perfekcyjnie wykończona za pomocą jednego z kilku naturalnych fornirów lub wielowarstwowym lakierem fortepianowym. Specjalnie opracowany układ DSP, wzmacniacz cyfrowy Class D o mocy 30 W na kanał (RMS) , kodek Qualcomm aptX oraz trzy wejścia obsługujące pliki high-res pozwalają uzyskać wierne brzmienie dowolnych utworów.

Como Audio Solo

Po naciśnięciu przycisku (preset) na przednim panelu z anodyzowanego aluminium, Solo włączy się i rozpocznie odtwarzanie przypisanej do przycisku stacji. Do poszczególnych przycisków można również przypisać indywidualne źródła, dzięki czemu po włączeniu zasilania Solo natychmiast powróci np. do Spotify Connect. Również konfiguracja połączenia bezprzewodowego Bluetooth jest bardzo prosta dzięki obecności NFC (Near Field Communication). Informacje o wykonawcy i utworze, a także okładka albumu, prezentowane są na 2,8-calowym kolorowym wyświetlaczu TFT, przy czym grafikę można poszerzyć tak, aby wypełniała cały ekran.

Wypełnienie domu muzyką to zadanie, z którego Solo wywiązuje się perfekcyjnie. Funkcjonalność multiroom pozwala umieścić kilka egzemplarzy Solo w jednym pomieszczeniu lub w kilku pokojach i odtwarzać to samo źródło na wszystkich urządzeniach lub różne źródła na każdym z nich. Ponadto jeden egzemplarz można przypisać do lewego kanału, drugi do prawego, aby stworzyć szeroką scenę bezprzewodową. Choć pozornie wydaje się to dość skomplikowane, to dzięki bezpłatnej aplikacji Como Audio (iOS i Android) całość staje się bajecznie prosta. Wygodę użytkowania zwiększa dostarczany wraz z Solo pilot zdalnego sterowania obsługujący większość funkcji wykraczających poza multiroom.

Como Audio Solo

Wszechstronność to kolejne określenie, którym można opisać model Solo. Z wejściem USB (które umożliwia również zasilanie smartfonów lub akcesoriów takich jak Google Cast lub Amazon dot) do odtwarzania muzyki z pamięci flash, wejściem optycznym umożliwiającym przesyłanie dźwięku z telewizora, dwoma budzikami, bezprzewodową aktualizacją oprogramowania i wewnętrznym zasilaczem impulsowym, który automatycznie wykrywa właściwe napięcie wejściowe, Solo jest prawdziwym wielozadaniowcem.

 

 

Wyjścia cyfroweNie
Pobór mocy (max)23 W
Pobór mocy (standby)< 1,5 W
Wymiary (S x W x G) mm240 x 132 x 130
Waga kg1,91
InneBluetooth 4.1 A2DP aptX, Spotify Connect, Internet Radio, Direct Wifi streaming, Google Chromecast for Audio & Amazon Dot–ready, wejście USB, sterowanie aplikacją, pilot

Marka: Como Audio

Solo

Special Price 1 399 zł Regular Price 1 499 zł
  • Wyjścia cyfrowe: Nie
  • Pobór mocy (max): 23 W
  • Pobór mocy (standby): < 1,5 W
  • Wymiary (S x W x G) mm: 240 x 132 x 130

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 15 x 0%

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: