Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Como Audio Duetto

Duetto jest dwukanałowym stereofonicznym głośnikiem hi-fi. Słuchaj internetowej stacji radiowej po drugiej stronie globu, odtwarzaj swoją ulubioną muzykę poprzez Bluetooth , za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth lub wybierz jedną z ponad 30 milionów utworów z serwisu Spotify Connect – niezależnie od tego, jakie są twoje preferencje, pozwól, aby Solo był twoim muzycznym konsjerżem.

  • Multiroom z dźwiękiem hi-fi i funkcją strumieniowania po naciśnięciu jednego przycisku.
  • Szeroka gama źródeł muzyki wliczając radio FM, radio internetowe, strumieniowanie Bluetooth i łączność Wi-Fi.
  • Ręcznie wykonana obudowa wykończona fornirem z prawdziwego drewna.
  • Specjalnie opracowany układ DSP i wzmacniacz cyfrowy o mocy 30 W na kanał (RMS).

Como Audio Duetto

W przypadku modelu Duetto szczególny nacisk położono na łatwość użytkowania. Wystarczy nacisnąć przycisk na przednim panelu z anodyzowanego aluminium, aby urządzenie włączyło się i rozpoczęło odtwarzanie dźwięku z przypisanej do przycisku stacji radiowej. Idąc o krok dalej, użytkownik może przypisać do przycisków szybkiego wyboru dowolne źródło, dzięki czemu Duetto po włączeniu natychmiast powróci do np. Spotify Connect. W bardzo łatwy sposób przebiega także nawiązywanie połączenia bezprzewodowego Bluetooth. To zasługa obecności układu NFC (Near Field Communication). Szybki dostęp do informacji o artyście i utworze zapewnia kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 3,2 cala, na którym może być wyświetlana również okładka albumu.

Como Audio Duetto

Dzięki wbudowanej funkcji multiroom model Duetto idealnie sprawdza się w roli nagłośnienia dla całego domu. Użytkownik może ustawić kilka egzemplarzy głośnika w różnych pokojach lub w jednym pomieszczeniu i odtwarzać tę samą muzykę na wszystkich razem lub inną na każdym z nich. Choć wszystko to może wydawać się nieco skomplikowane, to dzięki bezpłatnej aplikacji Como Audio (iOS i Android) cała funkcjonalność multiroom staje się bardzo prosta w konfiguracji i obsłudze. Z myślą o tradycjonalistach wraz z urządzeniem dostarczany jest także pilot zdalnego sterowania.

Como Audio Duetto

Wszechstronność Duetto zwiększa wejście USB, pozwalające na ładowanie smartfona lub zasilanie akcesoriów takich jak Google Cast lub Amazon Dot, a przede wszystkim umożliwiające odtwarzanie muzyki z pamięci flash. Ponadto głośnik wyposażony jest w wejście optyczne, za pomocą którego można przesyłać dźwięk z telewizora, zamieniając Duetto w stereofoniczny soundbar, a także dwa budziki. Urządzenie umożliwia bezprzewodową aktualizację oprogramowania i wykorzystuje wewnętrzny zasilacz impulsowy, który automatycznie wykrywa prawidłowe napięcie wejściowe.

Como Audio Duetto

 

Pobór mocy (max)25 W
Pobór mocy (standby)< 1,5 W
Wymiary (S x W x G) mm370 x 142 x 150
Waga kg3
Innewzmacniacz 30 W/kanał class D, Wi-Fi 802.11a/b/g/n 2.4/5GHz, Google Chromecast ready, Amazon Alexa ready, wejście USB, pilot, sterowanie aplikacją

Marka: Como Audio

Duetto

As low as 1 999 zł
/ sztuka
  • Pobór mocy (max): 25 W
  • Pobór mocy (standby): < 1,5 W
  • Wymiary (S x W x G) mm: 370 x 142 x 150
  • Waga kg: 3

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 100 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: