Marki: Pioneer, Mission

XC-HM86D + Mission LX-2

Pioneer XC-HM86D

XC-HM86D to urządzenie, które w unikalny sposób zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników audio. Multifunkcjonalność godna rozwiązań systemowych na miarę XXI wieku, połączona z mocną sekcją wzmacniania klasy D (65 W na kanał) i dekodowaniem standardu DSD, sprawia, że to nowe wcielenie mikrowieży bez problemu sprawdzi się jako centrum nowoczesnego systemu stereo.

System micro w wersji 2.0

XC-HM86D to wysokiej klasy kompaktowy amplituner, który gwarantuje wyjątkowo czyste i plastyczne brzmienie. Jego mocną stroną jest bezpośrednia komunikacja z serwisami strumieniowymi, takimi jak TIDAL, Spotify czy Deezer (w przypadku ostatniego serwisu – po wgraniu aktualizacji). Urządzenie wyposażono również w funkcjonalny odtwarzacz CD, pozwalający na odtwarzanie płyt CD-Audio i CD-RW.

Takie połączenie sprawia, że zyskujemy dostęp do tak naprawdę niczym nieograniczonych zasobów utworów muzycznych, z pomocą jednego urządzenia wykorzystując możliwości, jakie daje najnowocześniejsza technologia, zachowując jednocześnie funkcjonalność pozwalającą, na wysokiej klasy odsłuch zgromadzonej przez nas biblioteki audio na płytach CD.

Pioneer XC-HM86D

Dowiedz się więcej o Pioneer XC-HM86D

 

Kolumny podstawkowe Mission LX-2

LX-2 to większy z dwóch podstawkowych modeli kolumn głośnikowych z najnowszej serii LX. Dzięki zastosowaniu większej obudowy projektanci stworzyli konstrukcję, która w pełni zachowując swój kompaktowy charakter, dostarcza mocniejszy, bardziej przestrzenny dźwięk niż LX-1. W efekcie głośnik ten można wykorzystać zarówno w niewielkich pokojach, jak i dość przestronnych pomieszczeniach. Dopełnieniem emocjonującego, bardzo dobrego brzmienia, jakie dostarcza tem model, jest jego nowoczesna, elegancka stylistyka.

 Mission LX-2

Angażujący dźwięk to w dużej mierze zasługa zastosowanych przetworników. 25-milimetrowa jednostka wysokotonowa wyposażona jest w magnes neodymowy, który gwarantują najwyższą siłę magnetyczną w niewielkiej przestrzeni. Ponadto projektanci wykorzystali kopułkę z mikrowłókna, co pozwala uzyskać ciepłe brzmienie, a przy tym detaliczne. Pozostałe zakresy częstotliwości obsługuje 130-milimetrowy przetwornik średnio-niskotonowy. Jego centralną częścią jest membrana wykonana ze specjalnego włókna. Impregnowanie redukuje higroskopijność materiału, które jest przy tym bardzo sztywnego w odniesieniu do swojej masy. Gwarantuje to doskonałe właściwości tłumienia. Zastosowanie bardzo wytrzymałego magnesu ferrytowego pozwala precyzyjnie kierować pole magnetyczne wewnątrz przestrzeni, w której porusza się cewka. Efektem jest ultraliniowa praca, która minimalizuje podkolorowanie.

Specyfikacja Pioneer XC-HM86D + Mission LX-2

XC-HM86D czarny
Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingWi-Fi, AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Spotify, TIDAL
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Pobór mocy (max)42 W
Pobór mocy (standby)0,3 W
Wymiary (S x W x G) mm290 x 98 x 333
Waga kg3,5
InneMOC 65 W NA KANAŁ (1 KHZ, 10 % THD, 4 OHMS)
LX-2 czarny
System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa25-100W
Przetwornik średniotonowy130mm
Przetwornik wysokotonowy25mm
Pasmo przenoszenia60Hz-30kHz
Częstotliwość podziału3.0kHz
Wymiary (S x W x G) mm191 x 305 x 250mm
Waga kg4.1
Wersje wykończeniaCzarny

Opinie o Pioneer XC-HM86D + Mission LX-2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: