Marka: Pioneer

XC-HM86D czarny

Pioneer XC-HM86D

XC-HM86D to urządzenie, które w unikalny sposób zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników audio. Multifunkcjonalność godna rozwiązań systemowych na miarę XXI wieku, połączona z mocną sekcją wzmacniania klasy D (65 W na kanał) i dekodowaniem standardu DSD, sprawia, że to nowe wcielenie mikrowieży bez problemu sprawdzi się jako centrum nowoczesnego systemu stereo.

System micro w wersji 2.0

XC-HM86D to wysokiej klasy kompaktowy amplituner, który gwarantuje wyjątkowo czyste i plastyczne brzmienie. Jego mocną stroną jest bezpośrednia komunikacja z serwisami strumieniowymi, takimi jak TIDAL, Spotify czy Deezer (w przypadku ostatniego serwisu – po wgraniu aktualizacji). Urządzenie wyposażono również w funkcjonalny odtwarzacz CD, pozwalający na odtwarzanie płyt CD-Audio i CD-RW.

Takie połączenie sprawia, że zyskujemy dostęp do tak naprawdę niczym nieograniczonych zasobów utworów muzycznych, z pomocą jednego urządzenia wykorzystując możliwości, jakie daje najnowocześniejsza technologia, zachowując jednocześnie funkcjonalność pozwalającą, na wysokiej klasy odsłuch zgromadzonej przez nas biblioteki audio na płytach CD.

Pioneer XC-HM86D


Imponująca moc

Wzmacniacze klasy D o mocy 65 W na kanał sprawiają, że nasza biblioteka zabrzmi z imponującą mocą, nawet przy wymagających kolumnach, natomiast możliwość podłączenia subwoofera sprawia, że wysokiej jakości dźwięk stereo zyskuje wyraźną głębię podstawy. Cyfrowe złącze optyczne sprawia, że urządzenie to z powodzeniem sprawdzi się w jako jeden z filarów kina domowego, obraz wzbogacając o wysokiej klasy brzmienie stereo.

Nowe możliwości

XC-HM86D to również Bluetooth w wersji 4.1 (SB/AAC), Wi-Fi, AirPlay, Gogle Cast (po aktualizacji) oraz aż dwa złącza USB, które pozwalają na wygodną komunikację z innymi urządzeniami – w tym na przesyłanie cyfrowego sygnału hi-res audio w takich formatach, jak DSD, WAV, FLAC, AIFF czy Apple Lossless.

Trzyipółcalowy kolorowy wyświetlacz LCD pozwala na prezentowanie okładek płyt i zdjęć utworów oraz metadanych, zapisanych w pliku lub streamingowanych razem z utworem muzycznym, takich jak format zapisu czy czas trwania. XC-HM86D to wreszcie również tuner radia FM z pamięcią 40 stacji oraz DAB/DAB+, zapewniający dostęp do najwyższej jakości cyfrowej transmisji sygnału radiowego.  

FireConnect

Wraz z aktualizacją FireConnect urządzenie zyskuje również pełną funkcjonalność w ramach środowiska multi-room. Wybór takiego rozwiązania sprawia, że muzyka nie jest już ograniczona czterema ścianami pomieszczenia, w którym zainstalowano urządzenie. Wystarczy podłączenie kolumn działających w ramach ekosystemu FireConnect, by usłyszeć swoje ulubione utwory czy sygnał radiowy w dowolnym pomieszczeniu.

Prosta w obsłudze aplikacja Pioneer Remote App, dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android, pozwala zamienić smartfona lub tablet w centrum dowodzenia tak skonstruowanym systemem.

Brzmienie bardziej osobiste

Pracując nad XC-HM86 D Pioneer nie zapomniał również o tych, którzy muzyki słuchają również poprzez słuchawki. Dedykowany wzmacniacz zapewnia wysokiej jakości wrażenia słuchowe, pozwalając cieszyć się czystym, głębokim brzmieniem i wzorową współpracą z nawet bardzo wymagającymi słuchawkami, podłączonym poprzez umieszczone z przodu urządzenia złącze typu Mini-Jack.

Specyfikacja Pioneer XC-HM86D czarny

Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingWi-Fi, AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Spotify, TIDAL
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Pobór mocy (max)42 W
Pobór mocy (standby)0,3 W
Wymiary (S x W x G) mm290 x 98 x 333
Waga kg3,5
InneMOC 65 W NA KANAŁ (1 KHZ, 10 % THD, 4 OHMS)

Opinie o Pioneer XC-HM86D czarny

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: