Słuchawki douszne Yamaha EPH-R32

Yamaha EPH-R32 to słuchawki douszne wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem, który podkreśla wysoką jakość dźwięku. Naturalne brzmienie dostarczają nowo opracowane 8-mm przetworniki oraz specjalny kanał dostrajania dźwięku. Wygodę użytkowania zapewniają komfortowe douszne wkładki silikonowe oraz przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniem umożliwiającym obsługę urządzeń z iOS lub Androidem. Kabel chroniony jest przez specjalną prążkowaną izolację, która ogranicza możliwość splątania się przewodu, a także redukuje szum tarcia, zwiększając w ten sposób jakość dźwięku.


Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i konstrukcja ukierunkowana na jakość dźwięku odtwarzają całe bogactwo zakresu nisko-średniotonowego

Yamaha zaprojektowała obudowę serii EPH-32 tak, aby przetwornik i kanał dźwiękowy rozlokowane były liniowo, gwarantując tym samym, że dźwięk z przetwornika kierowany będzie wprost do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości - ABS w przedniej części obudowy i ABS z poliwęglanem w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań, które ograniczają przejrzystość dźwięku. Membrana 8-mm przetworników wykorzystuje precyzyjnie wykonane nacięcia, a specjalnie opracowany kanał dostrajania dźwięku kontroluje skoki w zakresie wysokotonowym. Poza swoim kompaktowym rozmiarem słuchawki z serii EPH-32 oddają całe bogactwo zakresu nisko-średniotonowego, czyniąc brzmienie wokali niezwykle ciepłym.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych - jednego twardego i jednego miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, łączący poprzez ząbkowanie elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowy odsłuch, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z „wypływania” dźwięku.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada 

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary słuchawki z serii EPH-32 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co gwarantuje większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Prążkowany przewód mniej podatny na skręcanie

Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału redukującego tarcie. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania się kabla, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez zminimalizowanie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania podczas słuchania lub noszenia.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie

Wyróżnikiem serii EPH-32 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem

Model EPH-R32 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

 

Specyfikacja Yamaha EPH-R32

Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)0 Hz – 40 kHz
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak

Opinie o Yamaha EPH-R32

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: