Marka: House of Marley

Liberate XLBT midnight (EM-FH041-MI)

Liberate XLBT

Słuchawki Liberate XLBT wyróżniają się spośród innych konstrukcji nietuzinkowym designem i głębokim brzmieniem.

Najważniejsze cechy:

 • przetworniki dynamiczne o średnicy 50 mm
 • łączność bezprzewodowa Bluetooth® z obsługą A2DP
 • obsługa kodeków  aptX™ i AAC
 • do 12 godzin odtwarzania

Liberate XLBT

Filozofia

Produkty House of Marley to coś więcej niż urządzenia do słuchania muzyki – to filozofia, to bycie bliżej natury, to więcej luzu w ramionach. Design i zastosowane w tym modelu komponenty są potwierdzeniem kierunku obranego przez twórców marki. Tkanina REWIND™, którą są pokryte muszle, to 30 proc. włókien pochodzącej z odzysku bawełny, 30 proc. konopi i 40 proc. przetworzonego tworzywa PET. Drewniane okładziny z dużym logo firmy wykonano z certyfikowanego drewna FSC ™. Jest to gwarancja, że surowca nie pozyskano w wyniku rabunkowej gospodarki, tylko z poszanowaniem środowiska naturalnego, ludności rdzennej oraz zagrożonych gatunków zwierząt.

Rozwiązania konstrukcyjne

Charakterystyczne brzmienie model Liberate XLBT zawdzięcza zastosowanym komponentom i rozwiązaniom konstrukcyjnym. Te słuchawki bezprzewodowe o zamkniętej konstrukcji raczą słuchacza czystym i dynamicznym dźwiękiem. 50-milimetrowe przetworniki precyzyjnie  reprodukują dźwięki w całym paśmie sonicznym, a wygodne nauszniki zapewniają komfort słuchania przez długi czas. Wydajna bateria wystarcza na 12 godziny pracy.

Liberate XLBT

Komunikacja

Liberate XLBT porozumiewają się ze źródłem dźwięku poprzez interfejs Bluetooth® 4.0 z obsługą A2DP. Słuchawki obsługują kodeki aptX™ i AAC, co pozwala cieszyć się brzmieniem w jakości zbliżonej do CD. Do słuchawek dołączono przewód in-line , za pomocą którego można kontynuować słuchanie po wyczerpaniu baterii.


House of Marley to produkty audio, których podstawowym przesłaniem jest kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya – w promocję i rozwój marki zaangażowani są jego dzieci i wnuki. Marce przyświecają trzy podstawowe wartości zgodne z filozofią Boba Marleya:

- JAKOŚĆ DŹWIĘKU i WYKONANIA, ponieważ muzyka zawsze powinna brzmieć pięknie, a produkty audio muszą być trwałe

- WYJĄTKOWY DESIGN, ponieważ zasługujesz na to, aby wyróżniać się w tłumie

- POSZANOWANIE NATURY - produkty Marley są wykonywane z ekologicznych materiałów w dużej mierze pochodzących z recyklingu

Specyfikacja House of Marley Liberate XLBT midnight (EM-FH041-MI)

KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB-A
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Opinie o House of Marley Liberate XLBT midnight (EM-FH041-MI)

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Robson

  Ocena:
  Ocena: 5
  Najładniejsze słuchawki House of Marley. Lekkie, odporne na deszcz, wyginanie (2 razy na nich przypadkiem usiadłem, przeżyły). Muzycznie też bez zarzutu (przetworniki 50mm). Bluetooth najnowszy, obsługa AptX i AAC. Spoko.
 2. Olek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Nie wiem czy lepiej grają, czy wyglądają. Przede wszystkim maja niesamowite basy, polecam dla pasjonatów muzyki rokowej i metalowej. Bardzo się wyróżniają i wygląd ich przyciąga wzrok przechodniów co mnie jeszcze bardziej cieszy xD Są unikalne i jedyne w swoim rodzaju – brzmią obłędnie – lecz mają lekko przytłumiony dźwięk ale mi to akurat bardzo mi odpowiada. Oprócz tego dobrze izolują od otoczenia, doskonale grają, mam je już 4 miesiące i nadal nie mogę się ich „nasłuchać” ! Dopiero zdejmuję jak mi uszy drętwieją (ale po 10 h to nic dziwnego xD). Akumulator jak dla mnie wystarczający, wytrzymują 12 godzin bezproblemowe. Thanks

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: