Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Audioquest Q2 FR

Audioquest za pomocą modelu Q2 FR pokazuje, że kabel głośnikowy może gwarantować znakomite brzmienie, pozostawać praktycznym i łatwym w użyciu, a przy tym charakteryzować się ciekawą stylistyką. Q2 FR 3,0 m BFA jest trzymetrowym kablem Full Range (single-single), który wykorzystuje po dwie końcówki z każdej strony. Przewód został oryginalnie skonfekcjonowany przez producenta, z kolei zakończenia stanowią srebrne banany.

Audioquest Q2 FR

Czarna izolacja z PCV służy jako ochrona umieszczonego wewnątrz przewodnika z miedzi o długich ziarnach (LGC), otoczonym przez 11 skręconych spiralnie żył, także korzystających z LGC. Rezultatem sięgnięcia przez inżynierów po tę konstrukcję jest elastyczny przewód koncentryczny, jakością dźwięku zbliżającą się do perfekcyjnej litej żyły. Do zapewnienia minimalnej indukcyjności (która sprawia, że dźwięk wydaje się nieostry) oraz maksimum przejrzystości i dynamiki projektanci sięgnęli po dwa skręcone spiralnie przewodniki („+” i „-”). Z kolei izolacja o kwadratowym przekroju nadaje kablowi nietuzinkowy wygląd.

RodzajGłośnikowe
GłośnikoweBananowe
Długość3

Inne

Marka: Audioquest

Q2 2x3.0M FULL RANGE BANAN

Cena promocyjna 460 zł Normalna cena 1 060 zł
/ para
  • Rodzaj: Głośnikowe
  • Głośnikowe: Bananowe
  • Długość: 3

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 23 zł

Sprawdź szczegóły
Kabel głośnikowy AudioQuest Q2 FR

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: