Marka: Nordost

Sort Fut zestaw

Akcesoria AV Sort Fut Nordost

Wszelkiego rodzaju wibracje wpływają drastycznie na działanie poszczególnych komponentów audio i całych systemów i nie jest to tajemnica. Branża audio od dawna próbuje niwelować ten negatywny wpływ drgań na jakość dźwięku a najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest izolowanie systemu od zewnętrznych sił wprawiających sprzęt w drgania. Stąd zalecenia używania np. specjalnych szafek i półek hi-fi oraz kolców w kolumnach głośnikowych.  Problem w tym, że wibracje nie biorą sie tylko z zewnątrz, a w dużej mierze powodowane są przez same urządzenia - ich systemy zasilające, tranzystory, obwody elektryczne, drgania membran. Ilozując urządzenia oraz kolumny głośnikowe lub nawet półki na sprzęt sprawiamy, że wszelkie drgania powstałe wewnątrz systemu nie mają możliwości ujścia i powodują jeszcze większe problemy.

Dlatego właśnie firma Nordost, uznany producent wysokiej jakości okablowania do urządzeń AV opracowała produkt, który działa w inny sposób. Sort Fut to precyzyjnie zaprojektowany, mechanicznie dostrojony produkt kontrolujący rezonanse i umożliwiający ich "ucieczkę" z systemu audio na zewnątrz.

Sort Fut to podstawki pod szafki hi-fi oraz pod kolumny głośnikowe - konstrukcja złożona z czterech niezależnych części wykonanych z aluminium i brązu, kopułki minimalizującej wibracje oraz 3 ceramicznych kul zapewniających stabilność przy jednoczesnym ograniczeniu powierzchni stykowych. 

W skład zestawu Sort Fut wchodzą:

- 4 podstawki Sort Fut

- laser służący do poziomowania (np. pary kolumn głośnikowych)

- komplet nakładek pozwalający na dokręcenie podstawek do gwintu Twoich kolumn głośnikowych lub szafki hi-fi

Nordost Sort Fut

Używając podkładek Sort Fut pod kolumnami głośnikowymi lub szafką hi-fi oraz innych produktów serii Sort Kone pod Twoim sprzętem audio otrzymujesz system, w którym dźwięk wreszcie jest wolny od wibracji! Sprawdź osobiście w jednym z salonów Top Hi-Fi!  

Specyfikacja Nordost Sort Fut zestaw

Opinie o Nordost Sort Fut zestaw

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: