Marka: Nordost

Sort Lift

Nordost Sort Lift

Nordost Sort Lift® można dosłownie uznać za podstawę dobrego brzmienia. Najnowszy produkt firmy jest podpórką do przewodów. To unikatowe rozwiązanie poprawia parametry dźwięku w przypadku kabli głośnikowych, przewodów zasilających oraz interkonektów. Dzięki podpórkom Sort Lift® uzyskasz jeszcze większą scenę dźwiękową, szerszy zakres dynamiki, naturalniejsze brzmienie i detaliczniejszy dźwięk.

Sort Lift® to podstawka, na której spoczywa specjalna sprężyna. Rolę podstawy pełni dysk wykonany z anodyzowanego aluminium. Jego zadaniem jest zablokowanie możliwości przenoszenia ładunku elektrycznego od podłoża do przewodu. Ponadto element ten ogranicza możliwość gromadzenia się elektryczności statycznej na samym dielektryku.

Na podstawce umieszczony jest opatentowany system – Floating Spring System. To właściwy element, który odsuwa przewody od podłoża. Elastyczne sprężyny, wykonane ze stopu tytanu i pokryte izolacją FEP (Fluorinated Ethylene Propylene), pełnią funkcję wsporników i napinaczy dla przewodów. Zastosowana izolacja pełni dwa zadania. Z jednej strony odzwierciedla konstrukcję przewodów Nordosta, z drugiej eliminuje wszelkie zakłócenia elektryczne. Co więcej, rozwiązanie to pozwala przewodom zachować swoje naturalne właściwości rezonansowe.

W każdym opakowaniu Sort Lift® Nordost umieszcza dwa egzemplarze podpórek. Podczas rozstawiania pomiędzy nimi należy zachować odległość od 0,5 do 1,0 m. Dystans ten zależy od ciężaru i elastycznych przewodów, które umieszczamy na podpórkach. Przy dobrze wykonanej instalacji kable w żadnym miejscu nie dotykają podłoża. Rozwiązanie Nordosta, choć opracowane pod kątem przewodów tej firmy, przeznaczone jest do współpracy z dowolnymi kablami audio.

Specyfikacja Nordost Sort Lift

Opinie o Nordost Sort Lift

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: