Słuchawki nauszne Bowers & Wilkins P7

P7 to pierwsze wokółuszne słuchawki stworzone przez Bowers & Wilkins. Dzięki połączeniu nowych przetworników, luksusowych materiałów i składanej konstrukcji zapewniają doskonałe brzmienie i wysoki komfort użytkowania.


Dzięki wprowadzonym przez projektantów udoskonaleniom bas jest bardziej sprężysty, wokale precyzyjniejsze, a do tego można cieszyć się niesamowitą przestrzennością i równowagą tonalną w całym zakresie pasma przenoszenia. Z kolei wokółuszna konstrukcja zapewnia bardzo dobre dopasowaniu muszli słuchawek do uszu i głowy użytkownika i jednocześnie izoluje od hałasu z zewnątrz. Do wykończenia P7 wykorzystano najwyższej jakości materiały. Ruchome elementy, np. pomysłowy mechanizm składania, wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej, a płytki z logo producenta ze szczotkowanego aluminium. Pasek nagłowny i muszle pokryte są luksusową, miękką skórą, dzięki czemu słuchawki pozostają przyjemne w użytkowaniu nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Komfort współpracy z nowoczesnymi smartfonami zwiększa dołączony przewód z mikrofonem i zdalnym sterowaniem.

Od strony konstrukcyjnej przetworniki w słuchawkach P7 bardziej przypomina głośniki hi-fi, w których membrana odpowiada wyłącznie za wytworzenie dźwięku. Same cewki wykonane są z kompleksu aluminium-miedź. To pozwoliło ograniczyć ich masę w porównaniu z cewkami zrobionymi z miedzi, dzięki czemu przetwornik może poruszać się swobodniej, zwiększając tym samym dynamikę wysokich częstotliwości. Do budowy ścianek słuchawek użyto materiału polimerowego, który gwarantuje im sztywność i dźwiękową obojętność. To ogranicza możliwość powstawania rezonansu prowadzącego do podkoloryzowania dźwięku. Specjalny materiał wewnątrz obudowy wytłumia wewnętrzne odbicia i dodatkowo przyczynia się do eliminowania podkolorowania brzmienia i zniekształceń.

 

Specyfikacja Bowers & Wilkins P7

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)≤ 0,3
Czułość (dB/V)111
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,290
Materiał wykończeniaNaturalna skóra

Opinie o Bowers & Wilkins P7

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: