Marka: Tivoli Audio

PAL BT (niebieski) - OUTLET

Special Price 399 zł Regular Price 895 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 895 zł
  • Wymiary (S x W x G) mm: 94 x 158 x 98
  • Waga kg: 0.87

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 20 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Radio FM z Bluetooth Tivoli Audio PAL BT

Tivoli Audio PAL BT to przenośne radio, które dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth jest idealną odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych miłośników muzyki. PAL BT wyposażony jest w bardzo czuły tuner FM/AM, ułatwiający wyszukiwanie ulubionych stacji radiowych i zapewniający czysty odbiór wybranej stacji. Funkcjonalność urządzenia zwiększa technologia Bluetooth, która pozwala nawiązywać bezprzewodowe połączenie pomiędzy modelem PAL BT i dowolnym smartfonem, laptopem lub odtwarzaczem MP3 wyposażonym w Bluetooth.

Opracowany przez Tivoli Audio model PAL BT udowadnia, że przenośne urządzenie audio może dostarczać wysokiej jakości dźwięk. 63-mm głośnik w połączeniu z zaawansowanym profilem technologii bezprzewodowej (A2DP)  zapewnia czyste, naturalne brzmienie, które nigdy nie znuży cię podczas słuchania muzyki.

Przenośne radio PAL BT to idealne rozwiązanie w podróży. Wbudowany akumulator zapewnia energię na ok. godzin pracy urządzenia, a czas potrzebny do naładowania baterii wynosi ok. 3 godziny. Ponadto dzięki technologii Bluetooth nie trzeba szukać żadnych kabli połączeniowych, aby móc słuchać muzyki. Niezależnie od łączności bezprzewodowej można także skorzystać z obecnego w PAL BT złącza wyjściowego i np. podłączyć słuchawki. 

Specyfikacja Tivoli Audio PAL BT (niebieski) - OUTLET

Wymiary (S x W x G) mm94 x 158 x 98
Waga kg0.87

Opinie o Tivoli Audio PAL BT (niebieski) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: