Marka: Tivoli Audio

ConX

349 zł
/ sztuka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

ConX - odtwarzacz sieciowy

Dodaj funkcje sieciowe do swojego sprzętu audio!

Tivoli Audio ConX to urządzenie, które w jednej obudowie łączy bezprzewodowy nadajnik i odbiornik. Za jego pomocą twój stary sprzęt audio zyska nowe funkcje.

Skorzystaj z gniazda LINE OUT znajdujacego się w CONX aby połączyć się z każdym urządzeniem nie posiadającym Bluetooth np. starszą miniwieżą, radiem, wzmacniaczem, wykorzystując wbudowane złącze AUX in w tym urządzeniu. Dzięki temu będziesz mógł strumieniowac muzykę bezprzewodowo po Wi-Fi z serwisów Spotify, Tidal, Deezer i QQ. Zyskasz także dostęp do tysięcy stacji radiowych poprzez aplikację TuneIN.

Tivoli Audio Conx umożliwia także strumieniowanie muzyki z odtwarzacza CD, gramofonu lub telewizora. Wystarczy połączyć CONX ze źródłem dźwięku za pomocą przewodu mini jack lub optycznego. Dzięki temu będziesz mógł bezprzewodowo strumieniować muzykę po WIFI do głośników z serii ART (Cube, Sphera lub Model One Digital). Sterowanie odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji Tivoli w smartfonie.

ConX można obsługiwać za pomocą przycisków, ale aby maksymalnie uprościć konfigurację i połączenia, skorzystaj z aplikacji, która w pełni zintegruje ConX z Twoim system audio. Niezależnie od tego, czy użytkujesz swój poczciwy amplituner hi-fi, wzmacniacz czy miniwieżę, ConX sprawia że starsze produkty stają się rozpoznawalne dla bezprzewodowej aplikacji Tivoli Audio, a ty zyskujesz możliwość tworzenia różnorodnych, unikatowych konfiguracji.

Tivoli Audio ConX komunikuje się za pomocą Wi-Fi i wyposażony został w wejście optyczne. Zasilany poprzez port USB transmiter Tivoli Audio kompatybilny jest z popularnymi serwisami strumieniowymi, takimi jak Spotify, Deezer, Tidal i QQ. Urządzenie umożliwia również strumieniowanie twojej własnej biblioteki muzycznej za pomocą domowej sieci bezprzewodowej, a ponadto pozwala tworzyć konfigurację strefową, aby w jednym czasie odtwarzać muzykę na różnych głośnikach. Aktywując tryb Party sprawisz, że twoje ulubione nagrania zabrzmią w całym domu po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

Specyfikacja Tivoli Audio ConX

Opinie o Tivoli Audio ConX

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Polak

  Ocena:
  Ocena: 5
  rewelacja

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: