Marka: Bluesound

Powernode 2 + DUO

Bluesound - najlepszy system multiroom według What Hi-Fi

Bluesound po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł „Produkt roku”, przyznawany przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?”. W kategorii „Systemy multi-room” rodzina urządzeń Bluesounda pozostaje bezkonkurencyjna już od 2014 r.

Bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy Bluesound POWERNODE 2 z wbudowanym wzmacniaczem

POWERNODE 2 to urządzenie stereo następnej generacji. Ten bardzo wszechstronny bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi Direct Digital o mocy 60 W (8 Ω) po podłączeniu do niego kolumn głośnikowch może pełnić rolę autonomicznego systemu audio.

Dzięki Bluesound POWERNODE 2 możesz odtwarzać miliony nagrań z muzycznych serwisów strumieniujących (Spotify, TIDAL, Deezer itd.), tysiące internetowych stacji radiowych z całego świata, pliki audio z domowych komputerów, dysków NAS i pamięci USB, a także muzykę z telefonu, tabletu lub laptopa. Urządzenie wykorzystuje łączność bezprzewodową Wi-Fi i Bluetooth aptX, może także komunikować się za pomocą połączenia przewodowego LAN.

Bluesound POWERNODE 2, podobnie jak pozostałe bezprzewodowe odtwarzacze sieciowe multi-room z rodziny Bluesound, w pełni obsługuje MQA. Format ten umożliwia odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zachowując studyjną jakość dźwięku. Atutem tego rozwiązania jest to, że korzysta z łącza internetowego o takiej samej przepustowości, jak w przypadku plików z jakością CD. Opcja ta dostępna jest we wszystkich urządzeniach z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji BluOS 2.2 lub wyższej. Dzięki wprowadzonemu udoskonaleniu Bluesound jest pierwszym bezprzewodowym systemem multi-room, który w pełni obsługuje technologię MQA.

Dowiedz się więcej o odtwarzaczu Bluesound Powernode 2

 

Idealne głośniki dla Bluesound POWERNODE! 

Zestaw głośnikowy 2.1 z aktywnym subwooferem

  • optymalizowany akustycznie dla Bluesound POWERNODE
  • znakomite brzmienie dzięki przetwornikom wysokiej jakości
  • aktywny subwoofer 110W
  • luksusowe wykońzenie w lakierze fortepianowym
  • jest elementem systemu strefowego Bluesound

Bluesound DUO, to wysokiej jakości system głośnikowy, składający się z wysokiej jakości kolumn podstawkowych oraz dynamicznego subwoofera aktywnego o mocy 110W. Bluesound DUO stanowi naturalne uzupełnienie bezprzewodowego odtwarzacza strefowego POWERNODE, dla którego został zoptymalizowany pod kątem akustycznym, by zapewnić znakomitą jakość brzmienia i w pełni wykorzystać możliwości wzmacniacza Direct Digital™.

Bluesound DUO to system głośnikowy, stanowiący uzupełnienie systemu strefowego Bluesound, który pozwala stworzyć aż do 34 niezależnych stref audio w Twoim domu. Całością sterujesz za pomocą intuicyjnej aplikacji, dostępnej dla smartfonów (iOS / Android), tabletów (iOS / Android / Kindle Fire) oraz komputerów (PC / Mac). Bluesound to pełna swoboda i niezależność wszystkich użytkowników systemu. Każdy może słuchać w tym samym czasie innego nagrania oraz sterować dowolnym odtwarzaczem systemu. Muzyka może pozostawać w Twoim pokoju, podążać za Tobą, lub rozbrzmiewać w całym domu, gdy np. przyjdą znajomi. Ty decydujesz.

Dowiedz się więcej o głośnikach Bluesound Duo

Specyfikacja Bluesound Powernode 2 + DUO

Opinie o Bluesound Powernode 2 + DUO

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: