Bluesound - najlepszy system multiroom według What Hi-Fi
Bluesound po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł „Produkt roku”, przyznawany przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?”. W kategorii „Systemy multi-room” rodzina urządzeń Bluesounda pozostaje bezkonkurencyjna już od 2014 r.

 

 

Idealne głośniki dla Bluesound POWERNODE! 

Zestaw głośnikowy 2.1 z aktywnym subwooferem

  • optymalizowany akustycznie dla Bluesound POWERNODE
  • znakomite brzmienie dzięki przetwornikom wysokiej jakości
  • aktywny subwoofer 110W
  • luksusowe wykońzenie w lakierze fortepianowym
  • jest elementem systemu strefowego Bluesound

 

Bluesound DUO, to wysokiej jakości system głośnikowy, składający się z wysokiej jakości kolumn podstawkowych oraz dynamicznego subwoofera aktywnego o mocy 110W. Bluesound DUO stanowi naturalne uzupełnienie bezprzewodowego odtwarzacza strefowego POWERNODE, dla którego został zoptymalizowany pod kątem akustycznym, by zapewnić znakomitą jakość brzmienia i w pełni wykorzystać możliwości wzmacniacza Direct Digital™.


Bluesound DUO to system głośnikowy, stanowiący uzupełnienie systemu strefowego Bluesound, który pozwala stworzyć aż do 34 niezależnych stref audio w Twoim domu. Całością sterujesz za pomocą intuicyjnej aplikacji, dostępnej dla smartfonów (iOS / Android), tabletów (iOS / Android / Kindle Fire) oraz komputerów (PC / Mac). Bluesound to pełna swoboda i niezależność wszystkich użytkowników systemu. Każdy może słuchać w tym samym czasie innego nagrania oraz sterować dowolnym odtwarzaczem systemu. Muzyka może pozostawać w Twoim pokoju, podążać za Tobą, lub rozbrzmiewać w całym domu, gdy np. przyjdą znajomi. Ty decydujesz.

Na poniższym schemacie, zaznaczyliśmy przykładowe rozmieszczenie elementów systemu strefowego Bluesound w domowych wnętrzach. Oprócz umieszczonego w sypialni odtwarzacza POWERNODE, z którym współpracuje zoptymalizowany dźwiękowo systemem głośnikowy DUO (2 kolumny podstawkowe + aktywny subwoofer), zilustrowaliśmy tu jeszcze 5 innych, niezależnych stref. Umieściliśmy w nich odpowiednio:

VAULT – Serwer muzyczny / Odtwarzacz strumieniowy High Res Audio
(w tym przypadku współpracuje z istniejącym systemem kina domowego)

NODE – Bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy High Res Audio
(umieszczony w gabinecie i podłączony do znajdującego się tam systemu hi-fi)

PULSE – Bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy High Res Audio ze wzmacniaczem i głośnikami
(w przykładowym systemie umieściliśmy 3 sztuki, które pracują w pokoju dziecięcym, kuchni oraz łazience)

Subwoofer wyposażony jest w 203-mm przetwornik, który zasilany jest przez wzmacniacz pracujący w klasie H i wykorzystujący dyskretne tranzystory MOSFET. Układ zapewnia ciągłą moc 110 W oraz dynamiczną szczytową sięgającą 280 W. W głośnikach satelitarnych inżynierowie umieścili 102- mm przetworniki niskotonowe oraz 25-mm aluminiowe kopułki wysokotonowe. Ponadto DUO wykorzystuje audiofilskiej jakości elementy – precyzyjną regulację głośności, zwrotnicę LFE i kontrolę fazy.

Bluesound to bezprzewodowy system hi-fi stworzony przez zespół pasjonatów dźwięku z myślą o użytkownikach, którzy pragnąc funkcjonalności, oferowanej przez najnowsze technologie, nie chcą rezygnować z wysokiej jakości brzmienia swojej muzyki. Ci sami inżynierowie i akustycy, którzy przez wiele dekad tworzyli najsławniejsze audiofilskie konstrukcje siostrzanych firm NAD oraz PSB, zadbali o to, by Bluesound cieszył użytkowników wspaniałą jakością muzycznej reprodukcji i znakomitym brzmieniem. Słynne wzmacniacze Direct Digital™, audiofilskiej klasy przetworniki C/A oraz zaawansowana technologia głośnikowa PSB, sprawiają, że Bluesound nie ma sobie równych w tej dziedzinie.

Specyfikacja DUO

Ilość kanałów2+1
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15 - 80 W
Impedancja systemu6 Ohm
Pasmo przenoszenia systemu36 - 23000 Hz
SubwooferTak
Możliwość zawieszenia na ścianieNie
Waga kg13,5
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk
Materiał wykończeniaLakier

Opinie o DUO

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: