Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens TEP302

Thorens TEP 302 jest przedwzmacniaczem gramofonowym przeznaczonym do wkładek typu MM i MC. Obudowę średniej wielkości wykonano bardzo solidnie. Chromowany front, drewniane boki wykończone w czarnym lakierze fortepianowym, metalowa góra i dół utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to produkt najwyższej jakości. Niebieskie podświetlenie logo Thorens sprawia, że urządzenie doskonale komponuje sie z nowoczesnymi wnętrzami.


Przez wielu użytkowników produkty Thorens postrzegane są jako dzieła sztuki, ponieważ potrafią nie tylko wspaniale prezentować "swoje wdzięki" lecz również są w stanie wydobyć z nagrań najmniejsze detale.

Sygnał generowany przez wkładkę jest na tyle słaby, że potrzebuje wzmocnienia do odpowiedniego poziomu. Aby przekazać najmniejsze sybilanty muzyczne zastosowany przedwzmacniacz gramofonowy powinien charakteryzować się nowoczesnymi rozwiązaniami. Thorens jako producent gramofonów doskonale wie na jakie detale należy zwracać uwagę aby wzmocniony sygnał charakteryzował się pełnią barw muzycznych dlatego też została wykorzystana charakterystyka częstotliwościowa RIAA.

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens TEP 302 dostępny jest w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Pasmo przenoszenia20 - 20 000 Hz (+/- 0.5 dB)
Wejścia analogoweRCA
WyjściaRCA
Wymiary (S x W x G) mm230 x 50 x 175
Waga kg3

Marka: Thorens

TEP 302

4 999 zł
/ sztuka
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz (+/- 0.5 dB)
  • Wejścia analogowe: RCA
  • Wyjścia: RCA
  • Wymiary (S x W x G) mm: 230 x 50 x 175

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 250 zł

Sprawdź szczegóły

Przez wielu użytkowników produkty Thorens postrzegane są jako dzieła sztuki, ponieważ potrafią nie tylko wspaniale prezentować "swoje wdzięki" lecz również są w stanie wydobyć z nagrań najmniejsze detale. Thorens TEP 302 wpisuje sie w kanon producenta.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: