Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz Pass Labs XP-20

Pass Labs XP-20 to najwyższej klasy, high-endowy przedwzmacniacz, którego podzespoły rozmieszczone są w dwóch eleganckich modułach. Jedna część skrywa zasilacz, druga pełni rolę głównej jednostki sterującej. Ta druga służy do zarządzania urządzeniem i wyposażona jest w pięć wejść: 3 liniowe, 1 zbalansowane i 2 niesymetryczne. Obsługę XP-20 ułatwiają duży i czytelny wyświetlacz oraz pilot zdalnego sterowania.

Potencjał brzmieniowy, który drzemie w tej dwuczęściowej konstrukcji, jest ogromny. Po rozpoczęciu odtwarzania ulubionych nagrań okazuje się, że bas jest potężniejszy, bardziej sprężysty i cechuje się spójniejszą fakturą. Scena dźwiękowa staje się jeszcze głębsza, wręcz doskonała, a w wielu nagraniach z łatwością można wyczuć akustykę charakteryzującą miejsce, w którym zostało dokonane nagranie. Za sprawą XP-20 brzmienie zyskuje naturalność i pozwala oderwać się muzyce od kolumn głośnikowych i wypełnić całą przestrzeń pokoju odsłuchowego. 

Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100

Marka: Pass Laboratories

XP-20

Cena na telefon
/ sztuka
  • Wyjście słuchawkowe: Nie
  • Tryb Pure Direct: Nie
  • Korekcja tonów: Nie
  • Pilot: Tak

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Pass Labs XP-20 jest dwumodułowym przedwzmacniaczem wyróżniającym się najwyższą jakością dźwięku i łatwością użytkowania. Czytelny wyświetlacz ułatwia obsługę urządzenia, a eleganckie wzornictwo podkreśla luksusowy charakter XP-20.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: