Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz mocy Pass Labs X150.8

Wzmacniacz Pass Labs X150.8 to konstrukcja, która wprowadza użytkownika do świata zaawansowanych stereofonicznych końcówek mocy. Już przy pierwszym kontakcie z urządzeniem amerykański projekt wzbudza zaufanie i przykuwa uwagę eleganckim, nowoczesnym wzornictwem, podkreślonym przez perfekcyjną jakość wykonania. Wszystko to, wraz z dopracowanym układem wewnętrznym modelu oraz zastosowanymi podzespołami sprawia, że X150.8 w pełni zasługuje na miano wzmacniacza klasy high-end. Potwierdzeniem tak wysokich aspiracji jest również niezwykle naturalne i wierne brzmienie oraz uzyskiwane parametry.


W pełni metalowa obudowa, której atrakcyjność nadaje aluminiowy panel przedni oraz pięknie rzeźbione radiatory, skrywa najwyższej klasy podzespoły. Siłę napędową dla urządzenia zapewnia potężny transformator toroidalny oraz układ kondensatorów, dzięki którym wzmacniacz dostarcza moc 150 W/kanał przy 8 Ω i podwaja swoją moc przy 4 Ω, generując 300 W/kanał. Mimo tak zaawansowanych parametrów urządzenie szczyci się niewielkimi zniekształceniami. Ponadto, podobnie jak pozostałe wzmacniacze Pass Labs z serii Point.8, model X150.8 może pochwalić się bardzo szerokim pasmem przenoszenia, sięgającym od 1,5 Hz do aż 100 kHz. Efektem jest niezwykłe bogactwo tonalne i naturalność brzmienia. 

Moc wyjściowa2 x 150 W
Ilość kanałów2
Impedancja głośników (min)8
Typ wzmacniaczaAnalogowy
Pasmo przenoszenia1,5 Hz - 100 000 Hz
Analogowe RCATak
Analogowe XLRTak
Wyzwalacz 12VTak
Pobór mocy (max)375 W
Wymiary (S x W x G) mm483 x 191 x 540
Waga kg47

Marka: Pass Laboratories

X150.8

28 599 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 150 W
  • Ilość kanałów: 2
  • Impedancja głośników (min): 8
  • Typ wzmacniacza: Analogowy

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1430 zł

Sprawdź szczegóły

Pass Lab X150.8 to stereofoniczny wzmacniacz mocy, który dostarcza moc 150 W/kanał przy obciążeniu 8 Ω i 300 W/kanał przy 4 Ω. Podobnie jak pozostałe modele z serii Point.8, urządzenie gwarantuje wysoką jakość dźwięku i wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Całość dopełnia perfekcja wykonania konstrukcji. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: