Marka: Audeze

Mobius carbon - OUTLET

Special Price 1 495 zł Regular Price 2 449 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1749 zł
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10Hz- 50kHZ
  • Konstrukcja: Zamknięta
  • Złącze: Mini Jack (3.5mm)
  • Odłączany przewód: Tak

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 75 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Audeze Mobius Carbon

Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie

Słuchawki Audeze zyskały światowe uznanie zarówno wśród profesjonalistów branży muzycznej, jak i audiofilów, za czysty, przestronny i bardzo szczegółowy dźwięk oraz za innowacyjność, która od wielu lat utrzymuje je w czołówce technologii audio.

Audeze Mobius Carbon Audeze Mobius Carbon

Modelem Mobius firma Audeze wprowadza audiofilski dźwięk do świata gier, filmów i bezprzewodowego strumieniowania muzyki. Stworzony z niezachwianą wiarą, że jakość dźwięku musi być co najmniej równie ważna jak funkcjonalność. To pierwsze słuchawki zapewniające niezrównany poziom szczegółowości, klarowności i przegląd sceny zapewniany przez planarne przetworniki.

Audeze Mobius Carbon Audeze Mobius Carbon Audeze Mobius Carbon Audeze Mobius Carbon

Prawdziwy dźwięk przestrzenny

Słuchawki oferują pełną emulację 3D, dzięki obsłudze trybów dźwięku przestrzennego oraz w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia głowy, który płynnie łączy się z najpopularniejszymi grami wideo. W połączeniu z hi-endowymi systemami PC oferują niespotykaną do tej pory w świecie gier immersję pomiędzy graczem a światem wirtualnym.

System śledzenia ruchów głowy (head-tracking)

Dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia ruchów głowy słuchawki oferują nieosiągalne wcześniej doznania związane z połączeniem bodźców dźwiękowych z akcją dziejącą się podczas rozgrywki. Czujniki wbudowane w słuchawki badają położenie głowy z częstotliwością 1 kHz, a następnie na podstawie tych informacji wzmacniają dźwięki z kierunku, w którym jest skierowana głowa gracza. Aby ten efekt osiągnąć nie potrzebują instalacji dodatkowego oprogramowania. Za wszystko są odpowiedzialne systemy zaimplementowane z samych słuchawkach.

Emulacja pomieszczenia

Najnowocześniejsza technologia emulacji pomieszczenia w połączeniu z obsługą dźwięku przestrzennego i systemem śledzenia ruchów głowy stanowi o wyjątkowości dźwięku generowanego przez Audeze Mobius. Słuchawki są zoptymalizowane pod kątem sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inżynierowie Audeze uniknęli efektu „grania prosto do ucha”, a dźwięk wydobywający się z modelu Mobius kreuje przestrzeń w grach i wrażenie zmiennej odległości od źródła dźwięku podczas poruszania się wirtualnym protagonistą, zachwycając przy tym niezmiernie szeroką sceną dźwiękową i oszałamiając słuchacza wrażeniami podczas odsłuchiwania muzyki. Będziesz w stanie usłyszeć, jak przeciwnik skrada się za Tobą tak wyraźnie, jakby był w pokoju z Tobą!


Mobius wyposażony jest również w zamocowany na wysięgniku odłączany mikrofon z wbudowanym tłumieniem hałasu, funkcją wyciszania oraz niezależną regulacją głośności mikrofonu, w celu zapewnienia krystalicznie czystej jakości głosu. Pozwala to użytkownikom na dyktowanie strategii zespołu w jasny i zrozumiały dla wszystkich członków zespołu sposób. Słuchawki współpracują z serwisami Twitch, Discord, Teamspeak oraz Skype.


W zestawie znajdują się kable USB-C, USB-A i 3,5 mm analogowy mini-jack. Opcjonalny pakiet Mobius Creator zawiera najnowsze wtyczki audio 3D firmy Waves, w tym B360 Ambisonics Encoder i NX Virtual Mix Room; oba kluczowe narzędzia dla każdego, kto pracuje z aplikacjami Virtual i Augmented Reality.


Audeze Mobius Carbon


Słuchawki obsługują interfejs Bluetooth i kodek AAC dla urządzeń z systemem iOS oraz najnowszy kodek LDAC dla najnowszych urządzeń Android. Aby można było z słuchawkami połączyć każdy telefon Mobius mogą połączyć się również za pomocą kodeka SBC. AAC i LDAC oferują najlepszą jakość dźwięku i w połączeniu z planarną technologią słuchawek Mobius sprawią, że szybko zakochasz się w tych słuchawkach - to najlepiej brzmiące słuchawki Bluetooth!


Zaawansowana technologia i przetworniki planarne zawarte w gamingowych słuchawkach Audeze powodują, że model Mobius jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się tworzeniem wizualizacji, masteringiem audio i wideo oraz montażem. Słuchawki są tak zestrojone, że mają pasmo przenoszenia podobne do profesjonalnych słuchawek Audeze LCD.Audeze Mobius Carbon


W słuchawkach Audeze Mobius zastosowano ekstremalnie cienką membraną z cewką (uzwojeniem) napędową i bardzo silnymi magnesami. Dzięki temu technika planarna pokonuje wiele szkodliwych ograniczeń występujących w typowych słuchawkach dynamicznych. Poza tym lekka membrana jest znacznie szybsza w działaniu i bardziej dokładna w wykonywanych ruchach niż zdecydowanie cięższy zestaw cewki napędowej z typową membraną stożkową. Zaawansowana technologia słuchawek i lekka ergonomiczna konstrukcja zapewniają wygodne, długotrwałe użytkowanie i zmniejszają zmęczenie słuchu. Ta wygoda jest zwiększona dzięki zastosowaniu w pełni wymiennych, wyprofilowanych wkładek piankowych z pamięcią i regulowanego, wytrzymałego, wyściełanego pianką pałąka.


Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.


Specyfikacja Audeze Mobius carbon - OUTLET

Pasmo przenoszenia (Hz)10Hz- 50kHZ
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0,350

Polecane Produkty

Akcesoria do Audeze Mobius carbon - OUTLET

Opinie o Audeze Mobius carbon - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: