Marka: Thorens

TD 2035 M2-9

Gramofon wyposażony w stabilną akrylową płytę nośną o grubości 33 mm oraz aluminiowy talerz o wadze 6 kg. Urządzenie wykorzystuje ramię M2-9.

Nowa akrylowa seria jest zachwycająca – i to nie tylko ze względu na swoje walory wizualne. Dzięki wyszukanemu układowi kontroli, niezwykle stabilnej akrylowej płycie nośnej i ciężkiemu aluminiowemu talerzowi, gramofon został zaprojektowany tak, aby brzmieć równie ekscytująco, jak wygląda. W TD 2035 Thorens zastosował akrylową płytę nośną o grubości 33 mm, charakteryzującą się warstwową konstrukcją, oraz talerz ważący 6 kg. Wyróżnikiem tego modelu są także nowe, niezwykle atrakcyjne kolory.


Zewnętrzny silnik akrylowej serii został skonstruowany w taki sposób, aby nie było mechanicznego kontaktu z płytą nośną, co pozwala wyeliminować przekazywanie wibracji. Ponadto cały gramofon spoczywa na specjalnych stopkach, które efektywnie tłumią wszelkiego rodzaju drgania, pochodzące np. z ruchu powietrza, a wreszcie zapewniają ciągły, niezakłócony obrót talerza. Urządzenie dostarczane jest z ramieniem M2-9.

 

Specyfikacja Thorens TD 2035 M2-9

Typ wkładkiBez wkładki
Stosunek sygnał/szum-
Pasmo przenoszenia-
Poziom wyjścia-
Waga talerza6,0
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm420 x 160 x 330
Waga kg15

Opinie o Thorens TD 2035 M2-9

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: