Marka: ELAC

SB-41L-W

3 999 zł
/ sztuka
 • Moc: 80
 • Ilość kanałów: 3
 • Wymiary (S x W x G) mm: 1537 x 151 x 87
 • Waga kg: 15,2

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 200 zł

Sprawdź szczegóły

Elac Muro SB-41L-W – pasywny soundbar ścienny

Nowy pasywny 3-kanałowy soundbar SB-41L-W z serii Muro firmy Elac dostarcza dreszczyku emocji i wrażeń podczas oglądania materiałów audio-wideo i słuchania muzyki, bez konieczności stosowania tradycyjnych zestawów głośnikowych kina domowego. Wbudowany głośnik centralny sprawi, że dialogi z Twoich ulubionych programów telewizyjnych i filmów będą zawsze w centrum uwagi, podczas gdy lewy i prawy kanał gwarantują dźwięk i moc porównywalną z tradycyjnymi głośnikami półkowymi.

Elac Muro SB-41L-W – pasywny soundbar ścienny

Elac zdobył wiele wyróżnień branżowych za wyjątkowe właściwości swoich głośników podłogowych i półkowych. Zespół inżynierów firmy wykorzystał te same techniki i zastosował wysokie standardy również przy projektowaniu pasywnych soundbarów serii Muro.

Zaawansowane przetworniki i zwrotnica

Elac Muro SB-41L-W wykorzystuje tweeter z jedwabną kopułką. Falowód otaczający przetwornik wysokotonowy firmy Elac ma specjalny, głęboki profil sferoidalny, którego celem jest poprawa opanowania kierunkowości i zwiększenie efektywności emitowanego dźwięku.

Aluminiowe membrany oferują znakomity stosunek wytrzymałości do masy głośnika i lepszą charakterystykę tłumienia w porównaniu do swoich konwencjonalnych odpowiedników wykonywanych z papieru lub tworzywa sztucznego. Ta dodatkowa wytrzymałość oznacza, że otrzymujemy konstrukcje, które osiągają szersze pasmo przenoszenia z gładszą charakterystyką częstotliwościową.

W soundbarze Elac należącym do serii Muro zastosowano specjalną, wieloelementową zwrotnicę, zawierającą komponenty przeznaczone specjalnie dla sprzętu audio i zapewniającą płynną współpracę przetworników elektroakustycznych.

Elegancki wygląd

Satynowa biała lub czarna płyta przednia nadaje soundbarowi Muro luksusowy wygląd, który będzie pasować praktycznie do każdego wystroju wnętrza. Dołączony do zestawu uchwyt ścienny ma pojedyncze wyjście na kable i umożliwia przesuwanie soundbara w poziomie, dzięki czemu można go wygodnie wyśrodkować względem telewizora.

Specyfikacja techniczna modelu SB-41L-W:

 • Typ soundbara: pasywny
 • Pasmo przenoszenia: 70 Hz – 35 kHz
 • Częstotliwość zwrotnicy: 2,8 kHz
 • Skuteczność: 86 dB przy 2,83 V/1 m
 • Impedancja: 6 omów
 • Maksymalna moc wejściowa: 80 W
 • Liczba przetworników: 3 x wysokotonowy 1”; 4 x niskotonowy 4”; 4 x membrana bierna 4”
 • Wymiary (S x W x G): 1537 x 151 x 87 mm
 • Waga: 15,2 kg

Specyfikacja ELAC SB-41L-W

Moc80
Ilość kanałów3
Wymiary (S x W x G) mm1537 x 151 x 87
Waga kg15,2
Dostępne koloryCzarny

Opinie o ELAC SB-41L-W

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: