Marka: Vienna Acoustics

The Music

Vienna Acoustics wprowadza na rynek kolejną, inspirowaną twórczością Gustawa Klimta kolekcję kolumn głośnikowych. Pasja, umiejętności, innowacyjność i harmonia w twórczości Klimta obecne są w każdym jego dziele. Na tych też fundamentach powstała seria kolumn Klimt.


The Music to obok The Kiss oraz The Poetry największe kolumny głośnikowe z tej serii. Wykorzystują one opatentowaną technologię płaskiej membrany (Flat-Spider-Cone). Ten nowy głośnik jest w stanie reprodukować dźwięk obejmujący siedem oktaw ludzkiego głosu oraz wykraczający poza to pasmo. Dzięki temu, dźwięk jest spójny i wolny od wszelkich wirtualnych i mechanicznych interferencji. Umożliwia idealne odwzorowanie dźwięku, w prawdziwie audiofilskim stylu. Napędzane magnesem neodymowym głośniki posiadają wyjątkowo lekką membranę. W paśmie superwysokotonowym zestaw obsługiwany jest przez półcalową kopułkę Murata, co przesuwa pasmo przenoszenie całego zestawu daleko poza 20 kHz.

Specyfikacja Vienna Acoustics The Music

Opinie o Vienna Acoustics The Music

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: