Marka: PSB Speakers

Synchrony T800 SW

27 500 zł
/ sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 20 - 300
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 3 x 203 mm Cast Basket, Carbon Fibre Cone, Rubber Surround

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1375 zł

Sprawdź szczegóły
Synchrony T800 SW jest do kupienia w przyrostach co 2

Kolumny podłogowe PSB Synchrony T800 Premium

Synchrony T800 Premium to flagowe kolumny podłogowe PSB Speakers, które reprezentują najbardziej zaawansowane zastosowanie zasad True to Nature w 50-letniej historii PSB. Przekłada się to na niezwykle wysoką wydajność, dokładne brzmienie i niespotykany dotąd poziom mikro-detali oraz realizmu.

PSB T800 – kolumny podłogowe

Zaawansowany układ przetworników

Głośniki niskotonowe T800 o średnicy 200 mm i 135 mm przetwornik średniotonowy 5 są wyposażone w odlewane ciśnieniowo aluminiowe kosze, tkane membrany z włókna węglowego, masywne gumowe otoczki i zaawansowaną strukturę silnika, która utrzymuje stałą siłę magnetyczną w szczelinie cewki drgającej. 25 mm tytanowa kopułka wysokotonowa cechuje się tłumieniem ferrofluidem i wyposażona jest w magnes neodymowy.

Ulepszona platforma przetwornika skutkuje wyraźną redukcją zniekształceń nieliniowych, wydobywając wyższe poziomy ciśnienia akustycznego bez kompresji i zniekształceń. Można to natychmiast rozpoznać po bardziej otwartej średnicy i głębokim basie. Drobne gradacje dźwięku lub mikrodynamika zostały znacznie poprawione w porównaniu do wszystkich poprzednich przetworników. Zaawansowane rozwiązania zastosowane w przetwornikach (pierścienie Faradaya, skrócony obrót, dłuższa cewka drgająca i symetryczny napęd magnetyczny) harmonijnie współdziałają w celu zmniejszenia zniekształceń.

Uzupełnieniem udoskonalonego przetwornika jest najbardziej zaawansowana zwrotnica Linkwitz-Riley 4. rzędu, jaką kiedykolwiek zastosowano w głośnikach PSB. Wyposażona jest w wysokonapięciowe kondensatory foliowe i beztlenowe przewody połączeniowe zapewniające pełną kontrolę nad przetwornikami.

PSB T800 – kolumny podłogowe

Niskorezonansowa obudowa MDF

Solidna, akustycznie neutralna obudowa z płyty MDF z przednimi przegrodami pokrytymi aluminium dla maksymalnej sztywności i gęstości tworzy obudowę Synchrony T800. Indywidualnie dostrojone komory i tylne porty są umieszczone w każdym przetworniku niskotonowym, aby rozbić fale stojące w głośniku.

Na podstawie T800 znajdują się specjalnie zaprojektowane przez IsoAcoustics zintegrowane nóżki izolujące, które zapobiegają odbijaniu się energii mechanicznej wytwarzanej przez przetworniki i obudowę z powrotem do obudowy. Wraz ze stabilizatorami wysięgników, izolatory zapewniają wysoki stopień izolacji i kontroli głośników, jednocześnie opierając się ruchom bocznym i oscylacjom, aby zachować dokładność i wyrównanie z pozycją odsłuchową. Wewnętrzne odbicia od powierzchni nośnej są tłumione, co skutkuje większą czystością i otwartością dźwięku.

PSB T800 – kolumny podłogowe

Rozszerzone pasmo przenoszenia niskich tonów

T800 charakteryzuje się pasmem przenoszenia 21 Hz-23 kHz (±3 dB) z dobrze zdefiniowaną, rozszerzoną charakterystyką niskich częstotliwości, porównywalną do subwooferów klasy premium. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki kolumna T800 może odtwarzać dźwięki na poziomie głośności występów na żywo – nawet w dużych pomieszczeniach. T800 gra najgłębiej i najgłośniej ze wszystkich głośników PSB z doskonałą wydajnością i najniższymi zniekształceniami na każdym poziomie.

Korzystając z dwóch dołączonych osłon portów basowych, słuchacze mogą precyzyjnie dostroić basy, aby kontrolować typowe problemy z rezonansem pomieszczenia przy niskich częstotliwościach. Pozwala to na odtwarzanie niskich tonów zgodnie z własnymi upodobaniami, umożliwiając dostosowanie balansu niskich i wysokich tonów do dowolnych wrażeń słuchowych.

PSB T800 – kolumny podłogowe

Elegancja klasy premium

Kolumny T800 są dostępne w dwóch wspaniałych wykończeniach – satynowym fornirze orzechowym i czarnym na wysoki połysk. Zamontowane na magnesach, akustycznie przezroczyste maskownice z tkaniny stanowią elegancki akcent, który uzupełni wystrój każdego pomieszczenia.

Najważniejsze parametry

  • Pasmo przenoszenia: 21-23 000 Hz (±3 dB), 24-20 000 Hz (±1,5 dB)
  • 3x 8” (203mm) głośniki niskotonowe i 1x 5¼″ (133mm) średniotonowy z tkanymi membranami z włókna węglowego, koszami z odlewanego aluminium, masowymi gumowymi obwódkami i zaawansowanymi konstrukcjami silnika
  • 1” (25mm) tytanowa kopułka z ferrofluidem
  • Niskorezonansowa obudowa MDF z rozbudowanymi usztywnieniami i oddzieloną aluminiową ścianką przednią
  • Zintegrowane izolatory akustyczne firmy IsoAcoustics

Specyfikacja PSB Speakers Synchrony T800 SW

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20 - 300
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy3 x 203 mm Cast Basket, Carbon Fibre Cone, Rubber Surround
Przetwornik średniotonowy133 mm Cast Basket, Carbon Fibre Cone, Rubber Surround
Przetwornik wysokotonowy25 mm Titanium Dome with Ferrofluid
Pasmo przenoszenia24-20 kHz
Skuteczność91dB
Częstotliwość podziału450Hz B3, 1800Hz LR4
Wymiary (S x W x G) mm377 x 1212 x 396
Waga kg45.36
Wersje wykończeniaOrzech
Impedancja4 Ohm

Opinie o PSB Speakers Synchrony T800 SW

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: