Marka: ProAc

Response K3 (dąb)

32 749 zł
/ sztuka
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 10 - 250 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 16,5
  • Pasmo przenoszenia: 25Hz – 30kHz
  • Skuteczność: 89 db

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1637 zł

Sprawdź szczegóły

Kolumny ProAc Response K3

Nazwa kolumn głośnikowych z serii K pochodzi od zastosowania kevlaru w konstrukcji przetworników. Do tej pory kevlar oraz włókno węglowe były wykorzystywane przez projektantów firmy do odtwarzania niskich i średnich tonów w dużych obudowach.

ProAc Response K3

Materiał zastosowany w membranach jest czymś, nad czym ProAc pracował przez ostatnie 15 lat, z naciskiem na włókno węglowe i kevlar. Efektem jest nowa membrana kevlarowa, która pracowałaby w zakresie średniotonowym dużo lepiej niż poprzednie wersje membran z włókna węglowego i kevlaru. Nowa konstrukcja gwarantuje dodatkowe korzyści w postaci nakładki fazowej, zapewniającą lepszą dyspersję i większą dokładność. Ponadto membrany te są lekkie i sztywne, a kevlar ma więcej ciepła, co pozwala uzyskać rozszerzony bas i impulsy basowe.

Nowy kevlarowy przetwornik został opracowany dla modelu K3 i posiada doskonałą wagę do basu, a także dobre rozszerzenie z detalicznym i niepodkolorowanym zakresem średniotonowym. Dwie takie jednostki używane są z wstęgowym przetwornikiem wysokotonowym umieszczonym centralnie w obudowie z serii K. Ponadto konstruktorzy stworzyli zaawansowaną zwrotnicę specjalnie dla K3, dzięki czemu ta bezproblemowo może współpracować ze wstęgowym głośnikiem wysokotonowym. Nowa zwrotnica posiada wysokiej jakości komponenty do bi-ampingu oraz bi-wiringu i jest podłączona bezpośrednio do zacisków głośnikowych.

ProAc Response K3

K3 wyróżnia się również swoim brzmieniem – kolumny mają cudownie elektrostatyczny charakter średnich tonów, oferując dynamiczny bas i szczegółowy, czysty dźwięk. W ten sposób ta wyjątkowa konstrukcja z łatwością zadowoli użytkowników, którzy słuchają różnorodnej muzyki – od pełnej orkiestry do głośnego rocka.

Głośniki zostały wyposażone w dwa 165-milimetrowe przetworniki nisko-/średniotonowe z kevlarowymi membranami i nakładkami fazowymi. Sekcję wysokotonową tworzy głośnik wstęgowy z membraną ważącą tyle co ludzki włos, magnesem AINiCo oraz tylną komorą tłumiącą. Projektanci w konstrukcji wykorzystali najwyższej klasy komponenty, które są mocowane do dwuwarstwowej płytki drukowanej.

 

Specyfikacja ProAc Response K3 (dąb)

Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa10 - 250 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy16,5
Pasmo przenoszenia25Hz – 30kHz
Skuteczność89 db
Wymiary (S x W x G) mm215 x 1073 x 340
Waga kg42
Wersje wykończeniaCzarny
Impedancja4 Ohm

Opinie o ProAc Response K3 (dąb)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: