Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Pro Ac D48R to czołowa brytyjska konstrukcja - kolumny podłogowe, które łączą wspaniałą jakość dźwięku z klasycznym designem.  

Prace nad nowym modelem kolumn głośnikowych renomowanej brytyjskiej firmy Pro Ac trwały ponad rok, ale warto było czekać na to dzieło sztuki. Szczególną uwagę konstruktorzy zwrócili na udoskonalenie działania głośnika średniotonowego oraz na zapewnieniu dynamicznego, czystego i szerokiego basu. Głośnik niskotonowy został zaprojektowany specjalnie dla modelu D48, a wzorem były dla projektantów głośniki używane w najlepszych studiach nagraniowych. Głośnik wyposażono w specjalną, impregnowaną membranę, na którą nałożona jest szeroka kopułka, znacznie szersza niż w innych modelach firmy Pro Ac. Dzięki temu średnie tony są pełne detali a niskie częstotliwości są doskonale kontrolowane przez kolumnę. Głośniki ładowane są od dołu dzięki bocznym otworom wentylacyjnym w podstawie kolumny. Całość konstrukcji dopełnia wstęgowy głośnik wysokotonowy.

Scena dźwiękowa oferowana przez Pro Ac D48R jest wspaniała, szeroka i pełna precyzji. Kolumny wspaniale reprodukują zarówno muzykę orkiestrową jak i ciężkie, gitarowe brzmienia.

Zaprojektowana przez Stewarta Tylera zwrotnica składa się z doskonałych jakościowo komponentów (m.in. specjalnego przewodu wyprodukowanego przez ProAc), a kolumny można podłączyć zarówno w bi-ampingu jak i bi-wiringu. Pro Ac D48R to jeden z referencyjnych modeli brytyjskiego producenta, który zadowoli wszystkich melomanów, niezależnie od ich gustu muzycznego.

Dostępne kolory wykończenia kolumn producent podzielił na standardowe: czarny, wiśnia, mahoń, klon (w cenie 16 799 zł/sztuka) oraz opcjonalne: różany i hebanowy (w cenie 17 949 zł/sztuka).

Zapraszamy na odsłuchy do salonów Top Hi-Fi.  

Konstrukcja
System 3-drożny
Obudowa Wentylowane od spodu
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 10 - 250 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2 x 165 mm
Przetwornik wysokotonowy Wstęgowy
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 30 kHz
Impedancja 4 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 212 x 1200 x 340
Waga kg 39
Wersje wykończenia Czarny, Różany, Wiśnia
Materiał wykończenia Naturalny fornir
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
ProAc_recenzjaDT8_Audiofanatyk - PDF [0.98M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław