Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Pro Ac D48R to czołowa brytyjska konstrukcja - kolumny podłogowe, które łączą wspaniałą jakość dźwięku z klasycznym designem.  

Prace nad nowym modelem kolumn głośnikowych renomowanej brytyjskiej firmy Pro Ac trwały ponad rok, ale warto było czekać na to dzieło sztuki. Szczególną uwagę konstruktorzy zwrócili na udoskonalenie działania głośnika średniotonowego oraz na zapewnieniu dynamicznego, czystego i szerokiego basu. Głośnik niskotonowy został zaprojektowany specjalnie dla modelu D48, a wzorem były dla projektantów głośniki używane w najlepszych studiach nagraniowych. Głośnik wyposażono w specjalną, impregnowaną membranę, na którą nałożona jest szeroka kopułka, znacznie szersza niż w innych modelach firmy Pro Ac. Dzięki temu średnie tony są pełne detali a niskie częstotliwości są doskonale kontrolowane przez kolumnę. Głośniki ładowane są od dołu dzięki bocznym otworom wentylacyjnym w podstawie kolumny. Całość konstrukcji dopełnia wstęgowy głośnik wysokotonowy.

Scena dźwiękowa oferowana przez Pro Ac D48R jest wspaniała, szeroka i pełna precyzji. Kolumny wspaniale reprodukują zarówno muzykę orkiestrową jak i ciężkie, gitarowe brzmienia.

Zaprojektowana przez Stewarta Tylera zwrotnica składa się z doskonałych jakościowo komponentów (m.in. specjalnego przewodu wyprodukowanego przez ProAc), a kolumny można podłączyć zarówno w bi-ampingu jak i bi-wiringu. Pro Ac D48R to jeden z referencyjnych modeli brytyjskiego producenta, który zadowoli wszystkich melomanów, niezależnie od ich gustu muzycznego.

Dostępne kolory wykończenia kolumn producent podzielił na standardowe: czarny, wiśnia, mahoń, klon (w cenie 16 799 zł/sztuka) oraz opcjonalne: różany i hebanowy (w cenie 17 949 zł/sztuka).

Zapraszamy na odsłuchy do salonów Top Hi-Fi.  

System 3-drożny
Obudowa Wentylowane od spodu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 10 - 250 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2 x 165 mm
Przetwornik wysokotonowy Wstęgowy
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 30 kHz
Impedancja 4 Ω
Wymiary (S x W x G) mm 212 x 1200 x 340
Waga kg 39
Wersje wykończenia Czarny, Różany, Wiśnia
Materiał wykończenia Naturalny fornir

Test / Recenzja

Inne

Marka: ProAc

Response D48R Czarny

Cena promocyjna 13 999 zł /sztuka Normalna cena 16 800 zł /sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Wentylowane od spodu
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 10 - 250 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 165 mm

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 700 zł

Sprawdź szczegóły

Pro Ac D48R to czołowa brytyjska konstrukcja, kolumny podłogowe, które łączą wspaniałą jakość dźwięku z klasycznym designem.  

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: