Marka: Magico Loudspeakers

Magico S5 Mk II - tytanowy

Magico - dowiedz się więcej

Sylwetka S5 Mk II to jedyne podobieństwo, jakie łączy ten model z poprzednikiem. Znacząco udoskonalona wydajność urzeczywistniona jest poprzez zastosowanie nowych, zaawansowanych przetworników i konstrukcji obudowy, która została wybrana na podstawie szeroko zakrojonych badań inżynieryjnych poświęconych głośnikowi S7.

Detaliczne i rozszerzone wysokie tony dostarcza nowo opracowana 25-milimetrowa diamentowa kopułka wysokotonowa z berylową membraną. Rozwiązanie to po raz pierwszy było wprowadzone w modelu S7 i gwarantuje dopasowanie czułości, szerokiej dyspersji i możliwość obsługi dużej mocy. Mocny system napędowy i cewka o długim skoku zapewniają niskie zniekształcenia i częstotliwości odcięcia, które wspomagają integrację głośnika wysokotonowego z przetwornikiem średniotonowym.

Wyższy standard zmierzonej wydajności w zakresie średniotonowym jest zasługą nowo opracowanego 152-milimetrowego przetwornika Magico, który zbudowany jest z wielowarstwowego karbonu i nanografenu. W wyniku połączenia tych dwóch przełomowych materiałów powstała nowa membrana, która jest o 20 proc. lżejsza i 300 proc. sztywniejsza niż membrana zastosowana w S5. Specjalnie opracowana subobudowa, wykonana z zastrzeżonego materiału polimerowego, tworzy akustycznie zoptymalizowaną tylną komorę, wewnątrz której pracuje moduł średniotonowy. Koncepcja subobudowy po raz pierwszy została wprowadzona w modelu S3 i zapewnia znaczące udoskonalenia w kontroli i artykulacji zakresu średniotonowego.

Magico Loudspeakers S5 MK2

Nowo opracowane 250-milimetrowe przetworniki niskotonowe Magico wykorzystują nowy system napędowy z ekstremalnie mocnymi magnesami i ultrasztywnymi membranami z aluminium, które zostały specjalnie pokryte i wykończone nakładkami przeciwpyłowymi z grafenu. Nowy przetwornik niskotonowy potrafi dostarczyć niewiarygodnie głębokie, mocne i złożone niskie tony z największą szybkością i precyzją.

Imponująca obudowa modelu S5 Mk II wykonana jest z wytłaczanego aluminium i ma grubość 12,7 mm. Masywna nowa górna płyta obrabiana jest do postaci eleganckiego, wypukłego kształtu, aby zminimalizować dyfrakcję obudowy i rozproszyć pionowe fale stojące. Grubsza płyta podstawy opiera się na 4 nóżkach, obniżając tym samym środek ciężkości i zwiększając ogólną stabilność, co skutkuje niższym szumem i zwiększoną dynamiką.

Specyfikacja Magico Loudspeakers Magico S5 Mk II - tytanowy

Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa50 - 1000 W
Pasmo przenoszenia20 Hz - 50 kHz
Wymiary (S x W x G) mm380 x 1220 x 360
Waga kg100
Impedancja4 Ohm

Opinie o Magico Loudspeakers Magico S5 Mk II - tytanowy

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: