Marka: Linn

360 PASS&ACT BASS

Cena na telefon
/ sztuka
 • System: 4-drożny
 • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: Upper Bass: 190 mm aluminium/magnesium cone; Lower Bass: 220 mm long throw aluminium cone x2
 • Przetwornik średniotonowy: 64 mm thin-ply woven carbon dome
 • Przetwornik wysokotonowy: 19 mm Beryllium dome

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Kolumny głośnikowe Linn 360 Passive & Aktiv Bass

Ta wersja podłogowej kolumny głośnikowej Linn 360 to pasywna konstrukcja z aktywną sekcją niskotonową i nową pasywną zwrotnicą o ultra niskim rezonansie (PWAB, od ang. Passive with Aktiv Bass). Model ten gwarantuje niezwykle realistyczne i czyste brzmienie, pozbawione dźwiękowych podbarwień. Dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, odpowiednim materiałom oraz podzespołom, Linn 360 zapewnia możliwie najniższy poziom zniekształceń.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

Obudowa kolumny, dzięki precyzyjnie dopracowanym krzywiznom, doskonale współpracuje ze starannie dobranymi przetwornikami elektroakustycznymi, odpowiednio w niej rozmieszczonymi. Pozwoliło to zapewnić możliwie najczystszą charakterystykę dyspersji. Dzięki temu kolumna ma dokładnie taką samą barwę odtwarzanego sygnału audio w każdym kierunku, w którym propagowane są fale akustyczne. Wzmacnia to scenę dźwiękową i sprawia, że wokale i instrumenty są odpowiednio rozmieszczone w przestrzeni, a przy tym odtwarzane z wyraźną głębią i naturalnością.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Zastosowane przetworniki elektroakustyczne

Przetworniki elektroakustyczne zastosowane w tym 4-drożnym modelu wykorzystują technikę 360 Array i „wypychają” wszystkie niepożądane zniekształcenia poza zakres częstotliwości słyszalnych dla człowieka. Wszystkie głośniki w modelu Linn 360 Passive & Aktiv Bass mają elementy wykonane z twardych stopów metali, które nie podbarwiają muzyki ani nie nadają jej sygnatury dźwiękowej. Do budowy przetworników elektroakustycznych odpowiedzialnych za niskie tonu użyto stopu aluminium i magnezu. Ich działanie przypomina pracę tłoka – mogą być napędzane z dużą mocą, a mimo to odtwarzane przez nie dźwięki cały czas pozostają pod kontrolą.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Układ 360 Array z techniką Adaptive Bias Control

W modelu Linn 360 zastosowano technikę Adaptive Bias Control, która ma kluczowe znaczenie dla uzyskania doskonałej wydajności głośników wysokotonowych, średniotonowych i niskotonowych, składających się na całkowicie nowy układ 360 Array. Rozwiązanie Adaptive Bias Control eliminuje zniekształcenia ze wzmacniaczy za pomocą dynamicznego zarządzania i korekcji w czasie rzeczywistym. Pozwala to zapewnić optymalne brzmienie przez cały czas, niezależnie od gatunku odtwarzanej muzyki czy też poziomu głośności. W układzie 360 Array użyto elementów, których wykończenie przypomina rowki na płycie winylowej, co jest nawiązaniem szkockiego producenta do korzeni i cenionego gramofonu Sondek LP12. Rowki te przylegają do osłony głośnika wysokotonowego wyposażonego w element charakterystyczny dla marki Linn, odwołujący się do firmowego logotypu.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

System basowy z techniką Power DAC

Model Linn 360 Passive & Aktiv Bass wykorzystuje technikę Power DAC, która łączy funkcjonalność przetwornika cyfrowo-analogowego i wzmacniacza. Technika Power DAC jest niezwykle wydajna. Charakteryzuje się bardzo niskim poziomem szumów i stanowi idealną platformę do przetwarzania basów przez model 360 firmy Linn. W połączeniu z niesamowitymi możliwościami akustycznymi głośników, szczególnie tych odpowiedzialnych za przetwarzanie niższego basu, Linn 360 generuje potężne, a jednocześnie realistyczne i pozbawione zniekształceń niskie tony.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Elegancki design

Model Linn 360 jest niezwykły także wizualnie. Pod względem designu wykracza poza klasyczne rozwiązania, łącząc ultranowoczesny styl z ponadczasową elegancją. Zaokrąglone krawędzie, starannie dopracowane wykończenia oraz bogata paleta kolorystyczna obudów i elementów znajdujących się wokół przetworników elektroakustycznych sprawiają, że kolumny doskonale wpasowują się w aranżację praktycznie każdego wnętrza.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Najważniejsze cechy modelu Linn 360 Passive & Aktiv Bass:

 • 4-drożna pasywna konstrukcja z aktywną sekcją basową
 • Analogowa, pasywna i niskorezonansowa zwrotnica głośnikowa
 • Technika Power DAC w sekcji niskotonowej
 • Złącze zbalansowane (XLR) dla rozwiązania Aktiv Bass
 • 3 pary terminali głośnikowych (oznaczone jako Tweeter, Mid, Upper Bass)
 • Tweeter: 19-milimetrowa kopułka berylowa
 • Głośnik średniotonowy: 64-milimetrowy (kopułka z cienką warstwą włókna węglowego)
 • Głośnik odtwarzający górny bas: 19 mm średnicy (membrana aluminiowo-magnezowa)
 • Dwa głośniki odtwarzające niski bas: 220 mm średnicy każdy (membrany aluminiowe o dużym skoku)
 • Masa kolumny: 70 kg

 

Specyfikacja Linn 360 PASS&ACT BASS

System4-drożny
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowyUpper Bass: 190 mm aluminium/magnesium cone; Lower Bass: 220 mm long throw aluminium cone x2
Przetwornik średniotonowy64 mm thin-ply woven carbon dome
Przetwornik wysokotonowy19 mm Beryllium dome
Częstotliwość podziałuAnalog passive
Wymiary (S x W x G) mm411 x 1141 x 484
Waga kg70
InneSeparate amplification; Power DAC Technology; Linn Network Music Player room correction; Binding Post x3; XLR x1

Opinie o Linn 360 PASS&ACT BASS

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: