Głośnik bezprzewodowy Bang & Olufsen Beosound 2 3rd Gen.

Model Beosound 2 3rd Gen. to stylowy, a do tego świetnie brzmiący i niezwykle funkcjonalny głośnik bezprzewodowy multiroom. Konstrukcja ta na pierwszy rzut oka nie różni się od swojej poprzedniej wersji, za zaprojektowaniem której stoją Torsten Valeur i David Lewis. Nie brakuje jednak udoskonaleń. Trzecia generacja stylowego modelu Beosound 2 ma przede wszystkim nowe oprogramowanie, oparte na platformie Mozart, które może być łatwo aktualizowane i rozwijane przez kolejne lata. Zmieniono także dotykowy panel sterowania.

Bogaty, dynamiczny i finezyjny dźwięk

Nowa generacja głośnika Beosound 2 zapewnia znakomite, potężne brzmienie. Z wykorzystaniem autorskiej techniki Bang & Olufsen Acoustic Lens, zamkniętej w stożkowatej obudowie głośnika, model ten emituje sygnał audio wszechkierunkowo (w promieniu 360°). To sprawia, że może równomiernie wypełnić dźwiękiem całą przestrzeń, w której zostanie ustawiony. Co więcej, urządzenie obsługuje funkcję Active Room Compensation, która umożliwia skorygowanie brzmienia w zależności od akustyki pomieszczenia odsłuchowego i umiejscowienia głośnika.

Bang & Olufsen BEOSOUND 2 3rd GEN

Estetyka i funkcjonalność

Model Beosound 2 3rd Gen. został stworzony z myślą o komforcie użytkowania. Głośnik ten można zainstalować w różnych miejscach. Za każdym razem sprawdzi się doskonale – zarówno postawiony na kuchennym blacie, jak i w salonie na podłodze. Dzięki smukłej, estetycznej, a jednocześnie oryginalnej konstrukcji model Beosound 2 3rd Gen. firmy Bang & Olufsen urzeka swoim pięknem, niezależnie od tego, gdzie zostanie ustawiony i jak będzie użytkowany.

Platforma Mozart

Wykorzystana w modelu Beosound 2 3rd Gen. platforma Mozart zapewnia dostęp do najnowocześniejszych funkcji audio, standardów łączności i oprogramowania. Nowa platforma łączy dziedzictwo przeszłości Bang & Olufsen z obecnie dostępnymi rozwiązaniami technicznymi, ale jest też otwarta na innowacje, jakie mogą pojawić się w przyszłości. Przekłada się to na wieloletnią satysfakcję z użytkowania głośnika. Platforma Mozart została zaprojektowana zgodnie z zasadami modułowości, co ułatwia serwisowanie urządzenia w razie potrzeby.

Bang & Olufsen BEOSOUND 2 3rd GEN

Wymuskany kawałek piękna

Projektanci tego nietuzinkowego urządzenia zadbali o nawet najdrobniejsze szczegóły, począwszy od jego oryginalnego kształtu, po materiały zastosowane do produkcji. Na uwagę zasługuje przede wszystkim obudowa głośnika Beosound 2 3rd Gen., która została wykonana z wysokiej jakości aluminium. Dzięki dużej sztywności i gładkiej, spójnej powierzchni skutecznie eliminuje wszelkie niepożądane zniekształcenia, gwarantując doskonałe, detaliczne brzmienie.

Komfort obsługi

Górna część głośnika to w praktyce minimalistyczny panel sterowania. Wystarczy dotknąć jednego z czterech programowalnych przycisków, aby uruchomić jeden z ulubionych programów radiowych lub preferowaną listę odtwarzania. Użytkownik może też obrócić element w kształcie koła, aby kontrolować głośność i dotknąć jednego z przycisków na panelu sterowania, aby zmienić odtwarzany utwór na inny. Model Beosound 2 3rd Gen. ma też wbudowany czujnik zbliżeniowy, który sprawia, że panel sterowania podświetla się automatycznie, gdy użytkownik uniesie nad nim dłoń.

Bang & Olufsen BEOSOUND 2 3rd GEN

Najważniejsze cechy głośnika Bang & Olufsen Beosound 2 3rd Gen:

 • Dźwięk 360 stopni (rozchodzący się wszechkierunkowo)
 • Obsługa platformy Mozart
 • Funkcje AirPlay 2, Chromecast i Spotify Connect
 • Beolink – funkcja multiroom Bang & Olufsen
 • Bang & Olufsen Radio
 • Obsługa standardu Bluetooth (v. 5.3)
 • Wbudowany mikrofon
 • Łączność z Internetem: Ethernet lub Wi-Fi (2,4/5 GHz)
 • Wyjątkowe, a jednocześnie charakterystyczne dla Bang & Olufsen wzornictwo
 • Obudowa z aluminium, zapewniająca niezwykły design i odpowiednie właściwości akustyczne
 • Active Room Compensation – system korekcji akustyki pomieszczenia
 • Wygodny w obsłudze panel dotykowy w górnej części urządzenia
 • Opcjonalne sterowanie za pomocą Beoremote One BT lub Beoremote Halo
 • Kompatybilność z aplikacją mobilną Bang & Olufsen
 • Funkcja Beosonic – możliwość dostosowania brzmienia dźwięku do preferencji użytkownika
 • Adapter USB-C na Aux (analogowe wejście liniowe) w komplecie

Specyfikacja Bang & Olufsen BEOSOUND 2 3rd GEN

Moc wzmacniacza2 x 30 W dla głośnika niskotonowego 51/4", 2 x 15 W dla głośnika średniotonowego 2x2", 1 x 15 W dla głośnika wysokotonowego 3/4"
Pasmo przenoszenia33 – 23.400 Hz
WiFiTak
AirPlay 2Tak
BluetoothTak
Port USBTak (strumieniowanie audio)
Rodzaj złączaUSB-C
Wejście cyfroweUSB
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm200 x 431 x 200
Waga kg4.1
InneAirplay 2, Chromecast, Spotify Connect; BT 5.3, Wi-Fi/WLAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5Ghz); Bang & Olufsen Radio, Beoremote Halo, Beomote One BT ; Przetworniki: 1 x 3/4” wysokotonowy, 2 x 2” średniotonowy, 1 x 5 1/4" niskotonowy

Opinie o Bang & Olufsen BEOSOUND 2 3rd GEN

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: