Marka: Devialet

Gold Phantom Recertified

Ten produkt otrzymał nagrodę EISA 2017-2018

INNOWACJA HI-FI EISA 2017–2018

Uzasadnienie EISA:

„Ewolucja rewolucji – "Gold" jest najważniejszym udoskonaleniem fantastycznego Phantoma. Napakowany unikalną techniką, zawierając wzmacniacze ADH o łącznej mocy 4500 W i system zarządzania niskimi częstotliwościami SAM, emituje bas z niezwykle wydajnych przetworników umieszczonych na bocznych ściankach, podczas gdy unikalnej konstrukcji układ koncentryczny przetwarza zakres średnio-wysokotonowy. Swobodnemu promieniowaniu i szerokiej emisji dźwięku doskonale służy opływowy kształt obudowy. Możliwości komunikacyjne obejmują AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect wraz z przewodowymi wejściami optycznymi i Ethernet”.

Devialet Gold Phantom – ekstremalny,
8-krotnie mocniejszy, jeszcze doskonalszy!

Flagowa konstukcja najlepszego systemu muzycznego na świecie!

Devialet Phantom Gold

 Głośnik bezprzewodowy, system hi-fi, zestawy głośnikowe, kino domowe, system multi-room – Devialet Gold Phantom z łatwością zastępuje wszystkie obecne urządzenia audio.

Devialet Phantom Gold

Stań się właścicielem najlepszego głośnika bezprzewodowego na świecie, który odtworzy muzykę za pośrednictwem Wi-Fi i Bluetooth z Qualcomm® aptX™. Pozwól się zachwycić niezwykle emocjonującemu dźwiękowi, który możesz niemal fizycznie poczuć. Jeszcze większa moc, czystość, precyzja! Odkrywaj nowe możliwości wraz z rozwijającym się światem audio – wszystko dzięki sukcesywnie udostępnianym bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania.

Devialet Phantom Gold Implosive Sound Center


Gold Phantom to dzieło nowej inżynierii, która pozostawia w tyle wszystkie istniejące systemy audio. Ta wszechstronna konstrukcja to znacznie więcej niż tylko głośnik bezprzewodowy. Dzięki niej możesz odtworzyć całą swoją muzyczną kolekcję zgromadzoną zarówno na komputerze, smartfonie lub tablecie. Możesz także cieszyć się dostępem do internetowych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, serwisów wideo, np. YouTube, Netflix, a także tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata.

Devialet Phantom Gold Implosive Sound Center Lifestyle

Jeżeli jeden Devialet Gold Phantom to za mało, dołącz poprzez router Devialet Dialog drugi egzemplarz i stań się właścicielem nowoczesnego systemu stereo! 

Zestaw stereo Devialet Phantom

Już jeden Gold Phantom zapewnia niezwykłe emocje muzyczne, niemal niewiarygodne w odniesieniu do tak kompaktowej konstrukcji. Ale z drugim Gold Phantomem odkryjesz całkowicie nowy świat: jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej przestrzenny, jeszcze bardziej wyjątkowy, absolutnie zachwycający. Nie potrzebujesz już wzmacniacza, odtwarzacza CD i kolumn głośnikowych. Dzięki systemowi Devialet zastąpisz tradycyjny system hi-fi i odkryjesz na nowo wszystkie utwory, które słyszałeś już niezliczoną ilość razy. Teraz usłyszysz je w swojej pełnej krasie, z zachowaniem maksymalnej amplitudy – od najniższego basu o częstotliwości 14 Hz do najwyższych tonów sięgających 27 kHz, bez szumu tła, bez podbarwień, bez zniekształceń, wszystko przy mocy sięgającej 4500 W i ciśnieniu dźwięku na poziomie 108 dB. Jeżeli szukasz nowoczesnego, bezkompromisowego zestawu audio, nie możesz przejść obojętnie obok Gold Phantoma! Zapraszamy do jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie poznasz możliwości tego rewolucyjnego urządzenia.

Aplikacja Spark to sterowania urządzeniem Phantom Gold i zarządzania biblioteką muzyczną

 Chcesz, aby twoja ulubiona muzyka zabrzmiała w więcej, niż tylko jednym pomieszczeniu? Devialet Gold Phantom jest także niezastąpionym urządzeniem multi-room.

Devialet Phantom w konfiguracji stereo z routerem Dialog

Możesz połączyć do 24 sztuk Gold Phantomów. Dzięki temu z łatwością stworzysz jeden z najdoskonalszych systemów multiroom. 2, 3, 4… 24 głośniki, które zsynchronizowane są za pomocą routera Dialog. Całością sterujesz za pomocą intuicyjnej, łatwej w obsłudze i nowoczesnej aplikacji Devialet Spark, która umożliwia odtwarzanie tej samej muzyki na wszystkich urządzeniach Gold Phantom znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Po prostu muzyka bez żadnych ograniczeń.

Devialet Phantom Gold

Jesteś fanem filmów i chcesz, aby prawdziwe kino domowe zawitało do twojego salonu? Gold Phantom jest tym urządzeniem, na które czekałeś.

Teraz niezapomniane wrażenia sali kinowej możesz przenieść do swojego domowego zacisza. Wystarczy włączyć Gold Phantoma, aby niemal natychmiast móc rozkoszować się fantastycznymi wrażeniami towarzyszącymi filmowym projekcjom. Od teraz, doznania zarezerwowane dotychczas dla sal kinowych, będą dostępne również w twoim domu! Zaproś przyjaciół i wspólnie doświadczajcie potęgi i mocy dźwięku jaką oferują urządzenia Devialet. Co więcej, nawet po zakończeniu seansu filmowego, emocje nie muszą opaść - możecie wspólnie rozpocząć seans muzyczny. Wystarczy, że ty lub twoi znajomi podłączycie się do domowej sieci Wi-Fi, a dzięki aplikacji Spark uzyskasz również dostęp do muzyki twoich przyjaciół. Z Devialetem Gold Phantom z łatwością stworzycie wspólną, wirtualną playlistę.

 Devialet Spark aplikacja do zarządzania biblioteką muzyczną

Twój Devialet Gold Phantom zawsze będzie nowoczesny i zgodny z najnowszymi rozwiązaniami

Inżynierowie Devialeta cały czas pracują nad tym, aby każdy opracowywany przez nich model był na bieżąco uaktualniany o najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki sukcesywnie udostępnianym bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania. Już nie musisz nic robić, aby być na bieżąco z nowymi funkcjonalnościami, które pojawiają się w sprzęcie audio. Teraz możesz mieć pewność, że urządzenie będzie niezmiennie nowoczesne przez wiele lat. Tylko Devialet oferuje tak wiele za darmo!

Devialet Phantom Gold

 

Jakie rozwiązania konstrukcyjne skrywa to niezwykłe urządzenie?

Devialet technologies

Gold Phantom to konstrukcja, która tworzy nową kategorię produktów audio: Implosive Sound Center (implozyjne centrum dźwięku). To system, który całkowicie zmienia sposób słuchania muzyki, gwarantując domownikom moc i emocje. Sercem urządzenia są opatentowane rozwiązania techniczne, które rozsławiły firmę Devialet na całym świecie: ADH Intelligence®, SAM Processing® oraz HBI®. Gold Phantom bazuje na doświadczeniach zdobytych podczas blisko 10-letnich prac badawczo-rozwojowych, w trakcie których rozwijano m.in. całą serię Phantom. Gold Phantom to również urzeczywistnienie niemal 100 patentów i prawdziwe dzieło sztuki, które mimo niezwykle złożonego wnętrza, na zewnątrz eksponuje prostotę i wrodzoną elegancję.

A Wszystko zamknięte w 6 litrach objętości!

 

Dostępne w promocji urządzenia są odświeżonymi egzemplarzami (refurbished). Każdy produkt został ponownie otwarty i poddany fabrycznym testom akustycznym. Producent przeprowadził również kontrolę układu elektronicznego i sprawdził wizualnie obudowę. Dzięki temu urządzenia „Refurbished” cechują się taką samą jakością jak fabrycznie nowe modele.

Specyfikacja Devialet Gold Phantom Recertified

Moc wzmacniacza4500
Pasmo przenoszenia14 - 27 000 Hz
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweNie
Wejście cyfroweOptyczne
PilotNie
Wymiary (S x W x G) mm254 x 254 x 343
Waga kg11

Opinie o Devialet Gold Phantom Recertified

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Michał

  Ocena:
  Ocena: 5
  Właśnie taki do mnie przyjechał za pośrednictwem DHL. Cena mega okazyjna, tylko co to znaczy to „recertified”? Karton zapakowany fabrycznie i zaplombowany taśmą Devialet. Jak się dowiedziałem w salonie, są to sztuki ze zwrotów ze sklepu internetowego, ale uwaga odnawiane przez producenta, czyli nie mają żadnych śladów użytkowania, dostają nowe kartony i to wszystko jest robione we Francji. Dzięki temu cena takiej sztuki musi być niższa. Walczyłem o rabat na nowego Golda, ale jak wiadomo z tym jest ciężko (polityka jak w Apple), a tutaj trafił się taki rodzynek, więc nie mogłem nie skorzystać. Na samym urządzeniu nie ma informacji, aby był to produkt kategorii ‘B’.
  To jest okazja

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: