Marka: Bowers & Wilkins

CM6 S2 biały satynowy - OUTLET

Outlet

O ile CM10 S2 jest flagowym modelem całej nowej serii CM, o tyle CM6 S2 jest flagową kolumną podstawkową i jednocześnie całkowicie nową konstrukcją.

Wyróżnikiem tej 2-drożnej kolumny jest audiofilskie wyposażenie zbliżone do tego, który wykorzystano w CM10 S2 – „tweeter-on-top”. Ten rewolucyjny głośnik wraz ze 165-mm przetwornikiem nisko/średniotonowym gwarantuje naturalne brzmienie i zachwycający, przestrzenny dźwięk.


Charakterystyczny głośnik wysokotonowy „tweeter-on-top” to konstrukcja, która przyciąga uwagę swoim wzornictwem, ale przede wszystkim zachwyca brzmieniem. Odizolowany od głównej obudowy głośnik poprawia obrazowanie i dyspersję, gwarantując naturalny i przestrzenniejszy dźwięk. 25-mm kopułka wykorzystuje cienką aluminiową membranę wzmocnioną na swym obwodzie przez dodatkowy pierścień aluminiowy. To połączenie jednoczy w sobie lekkość i sztywność i zabezpiecza przed powstawaniem zniekształceń akustycznych.

Odtwarzanie niskich i średnich częstotliwości powierzono 165-mm głośnikowi, który wykorzystuje charakterystyczną membranę z kewlaru. Ponadto przetwornik wyposażony jest w nakładkę antyrezonansową, która zapewnia gładszą charakterystykę częstotliwościową i niższy poziom zakolorowań. Pracę przetwornika wspomaga układ bass-reflex wykorzystujący system Flowport. To doskonale znane rozwiązanie eliminuje powstawanie szumu powietrza wypływającego z tunelu wentylacyjnego. 

Specyfikacja Bowers & Wilkins CM6 S2 biały satynowy - OUTLET

System2-drożny
ObudowaWentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 120
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy165 mm,kewlarowa membrana
Przetwornik wysokotonowy25 mm
Pasmo przenoszenia50 - 28 000
Skuteczność88
Częstotliwość podziału4 000
Wymiary (S x W x G) mm403 x 200 x 285
Waga kg8,9
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk, Palisander

Opinie o Bowers & Wilkins CM6 S2 biały satynowy - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: