Marka: Bowers & Wilkins

CM1 S2 palisander - OUTLET

Outlet

CM1 S2 jest 2-drożną, kompaktową kolumną głośnikową, która dzięki najnowszym rozwiązaniom stała się jeszcze lepsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Unowocześnione technologie akustyczne podnoszą poprzeczkę dźwiękowych możliwości na nieosiągalny dotychczas poziom. Naturalne brzmienie dopełniają wysokiej jakości materiały oraz dopracowana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja.


Od strony konstrukcyjnej ta najmniejsza kolumna z nowej serii CM jest zbliżona do modelu CM5 S2. Tak jak ona wykorzystuje odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową Nautilus. 25-mm kopułka wykorzystuje cienką aluminiową membranę wzmocnioną na swym obwodzie przez dodatkowy pierścień aluminiowy. To połączenie jednoczy w sobie lekkość i sztywność i zabezpiecza przed powstawaniem zniekształceń akustycznych.

Zakresy średni i niski obsługuje jeden przetwornik – 130-mm głośnik wykorzystujący kewlarową membranę. Mniejsza średnica przetwornika pozwoliła zastosować najbardziej kompaktową obudowę, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dźwięku. Mocne i naturalne niskie tony to także zasługa zastosowania układu bass-reflex z systemem Flowport. To doskonale znane rozwiązanie eliminuje powstawanie szumu powietrza wypływającego z tunelu wentylacyjnego.

Specyfikacja Bowers & Wilkins CM1 S2 palisander - OUTLET

System2-drożny
ObudowaWentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 100
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy130 mm,kewlarowa membrana
Przetwornik wysokotonowy25 mm
Pasmo przenoszenia50 - 28 000
Skuteczność84
Częstotliwość podziału4 000
Wymiary (S x W x G) mm280 x 165 x 260
Waga kg6,7
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk, Palisander

Opinie o Bowers & Wilkins CM1 S2 palisander - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: