Poprzedni
Następny

Wygraj płytę z autografem Sebastiana Riedla – laureaci zakończonego konkursu

Podziel się swoją artystyczną wizją Dobrego Brzmienia i wygraj debiutancką solową płytę Sebastiana Riedla z jego autografem!

Nie ma uniwersalnej wizji Dobrego Brzmienia - każdy ma swoją własną, unikalną, najlepszą i każdą z nich chcemy poznać! Dowodem na prawdziwość tych słów jest różnorodność tematyczna zdjęć, jakie przesłali uczestnicy naszego konkursu. I choć wiadomym jest, że nie każdy mógł zostać laureatem, to dziękujemy za tak duży odzew z Państwa strony.

Poniżej prezentujemy 10 wyróżnionych prac konkursowych. Ich autorzy otrzymają w nagrodę debiutancką solową płytę z podpisem Sebastiana Riedla.

Laureat I Przykład dosłownej interpretacji naszego zadania konkursowego, która bliska jest tym czym zajmujemy się na co dzień. Kochamy sprzęt audio i uwielbiamy patrzeć, jak cieszy on jego użytkowników.  
Laureat II Dobre Brzmienie na tym zdjęciu wyjechało na przysłowiowe „wczasy pod gruszą”. Muzyka towarzyszyć może nam wszędzie, a brzmienie gitary to jedno z przyjemniejszych jakie nam przychodzi do głowy. Z tego zdjęcia emanuje prawdziwe odprężenie.

Laureat III Czy Dobre Brzmienie może mieć w sobie coś z tajemnicy? Kolejne zdjęcie daje duże pole do interpretacji i pozwala wyobrazić nam sobie spektakl, koncert, który intryguje, nieco niepokoi, ma w sobie nutę mroku.
Laureat IV W tym zdjęciu zawarta jest zarówno magia winyla, która kojarzy nam się z ciepłem i analogowym Dobrym Brzmieniem, ale również doza humoru i kreatywności za sprawą słoika z sugestywnym napisem, który tu (pół żartem, pół serio) pełni rolę docisku płyty winylowej. A jeśli dopowiemy sobie, że w tym słoiku jest miód, to nie daleko już do określenia, że to brzmienie to „miód na nasze uszy”. Dobre!
Laureat V Gdyby zamknąć muzykę w ramach chwili, to na tym zdjęciu tę chwilę z muzyką udało się uchwycić. Muzyka to emocje, emocje to gesty i ekspresja, a to wszystko razem składa się na dobry czas i radość. Dla wielu to właśnie definicja Dobrego Brzmienia.
Laureat VI Ciemna strona księżyca zawsze inspirowała ludzi. Naukowców, pisarzy, ale i muzyków. Jeśli połączymy analogowy wymiar gramofonu, z jednym z najsłynniejszych albumów grupy Pink Floyd, to nie może z tego wyjść nic innego jak poszukiwane przez każdego z nas Dobre Brzmienie.
Laureat VII Artystyczna wizja Dobrego Brzmienia. Na myśl przychodzi nam muzyka natury, czas z nią spędzony i refleksja w jakiej za sprawą drzew, przyrody i czystego powietrza się pogrążamy. To też najlepszy przykład tego, że muzyki i kojących dźwięków szukać możemy wszędzie.
Laureat VIII Muzyka podąża za nami, a my podążamy za muzyką. Wprawne oko dostrzeże telefon ukryty w kieszeni spodni, do którego podłączone są słuchawki dostarczające na pewno same inspirujące nuty. Kochamy momenty, kiedy ulubieni artyści wychodzą z nami na spacer, nawet jeśli to tylko krótka przechadzka nad najbliższą rzekę.
Laureat IX Ponownie wracamy do interpretacji dosłownych. Naszą uwagę przykuło tu duże przywiązanie do najmniejszego szczegółu związanego z każdym komponentem audio, a wszystko zwieńczone pięknym klasycznym wzmacniaczem stereo od Yamahy. Vintage Audio nigdy się nie starzeje i to świetny przykład ponadczasowego Dobrego Brzmienia.
Laureat X Czy kaseta może kojarzyć się z Dobrym Brzmieniem? Oczywiście! Kasety to dla wielu wspomnienie dzieciństwa czy czasów studenckich. Ten nośnik przez lata zasilał niejedno spotkanie towarzyskie, był prekursorem miniaturyzacji i niejako punktem 0 jeśli chodzi o przenośne słuchanie muzyki. Bez kasety nie byłoby Walkmana, a potem kolejnych przenośnych odtwarzaczy. Dobre Brzmienie to też dobre wspomnienia.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach z nagrodami.

Jednym z partnerów wydania nowej płyty artysty pt. „Sebastian Riedel & Piotr Steczek Kwartet” jest sieć specjalistycznych salonów Top Hi-Fi & Video Design. Otrzymaliśmy od Sebastiana dziesięć własnoręcznie podpisanych przez niego płyt CD, którymi nagrodzimy laureatów naszego konkursu fotograficznego pt. „Artystyczna definicja dobrego brzmienia”.

Zachęcamy również do lektury wywiadu z Sebastianem Riedlem, z którego dowiecie się, jak przebiegały prace nad płytą, jaki był wkład Piotra Steczka i czy Sebastian interesuje się nowinkami ze świata Hi-Fi.

Pokaż nam Twoją definicję Dobrego Brzmienia!

*Dopuszczalne jest dokonywanie przeróbek i uzupełnień graficznych w wykonanego zdjęcia fotograficznego. Jeżeli fotografia przedstawiać będzie wizerunek osoby trzeciej w sposób umożliwiający jej identyfikację, konieczne jest załączenie skanu pisemnej zgody tej osoby na wykorzystanie zdjęcia konkursowego na zasadach określonych regulaminem, który jest dostępny pod tym linkiem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: