Poprzedni
Następny

Mission LX-10SUB MKII – najnowszy subwoofer w serii LX MKII

Mission zaprezentował subwoofer LX-10SUB MKII, który jest dopełnieniem dla najnowszej serii kolumn głośnikowych LX MKII. Model ten nie tylko doskonale sprawdzi się w systemach kina domowego bazujących na tej serii, ale także poradzi sobie jako wzmocnienie basu w zestawach stereo.

Subwoofer Mission LX-10SUB MKII

LX-10SUB MKII może pochwalić się 250-milimetrowym przetwornikiem z membraną o dużym skoku, który stanowi wizualną zapowiedź zachwycającego basu. Najnowszy subwoofer opiera się na takim samym utytułowanym systemie stosowanym w bestsellerowym modelu ZX-12SUB. Ponadto do wyboru są trzy wykończenia – Lux Black, Lux White oraz klasyczny perłowy orzech włoski – dzięki czemu konstrukcja doskonale dopasowuje się do stylistyki kolumn głośnikowych z serii LX MKII.

Subwoofer Mission LX-10SUB MKII

Projektanci dla modelu LX-10SUB MKII postawili na zamkniętą obudowę, która gwarantuje szybką odpowiedź niskich tonów. Sięgnięcie po specjalnie opracowany, zbalansowany napęd wzmacniacza Class D o mocy wyjściowej 200 W (moc szczytowa 350 W) dodatkowo przekłada się na moc i prędkość, które rzadko występują w tej klasie cenowej. Całości dopełnia regulacja zwrotnicy ułatwiająca integrację z dowolnym systemem. Tym samym użytkownik może liczyć na niewiarygodne uderzenie niskich tonów, moc i wypełnienie w materiałach muzycznych i filmowych.

Najważniejsze cechy subwoofera Mission LX-10SUB MKII

Subwoofer Mission LX-10SUB MKII

 • Wysoka moc wzmacniacza
  Wbudowany wzmacniacz zoptymalizowany został pod kątem potężnego uderzenia przy niskich częstotliwościach. Szybka odpowiedź wraz z wysoką mocą idealnie odnajdują się w muzyce i filmach.
 • Celulozowe membrany
  Specjalnie zaprojektowana celulozowa membrana (250 mm) o zwiększonych własnościach samotłumienia gwarantuje większą sztywność strukturalną samej membrany, co przekłada się na pełniejszy i mocniejszy bas.
 • Wykończone miedzią otwory wentylacyjne
  Wyściełane otwory wentylacyjne odpowiadają za redukcję zniekształceń magnetycznych, a także skuteczne odprowadzanie ciepła. Dzięki temu LX-10SUB MKII może pracować godzinami bez ryzyka zwiększania swojej temperatury.
 • Nachylenie filtra dolnoprzepustowego
  Bezstopniowa regulacja, od 35 Hz do 150 Hz (przy 33 dB) umożliwia łatwą integrację akustyczną z kolumnami głośnikowymi wykorzystywanymi przez użytkownika.
 • Wysoka czułość i uniwersalność
  LX-10SUB MKII wyposażony jest w wejścia niskopoziomowe, złącza wyjściowe oraz specjalne wejście LFE. Dodatkowo automatyczny czujnik mocy jest wystarczająco ciepły – wszystko po to, aby wykryć docierające sygnały o bardzo niskim poziomie, w razie potrzebny automatycznie aktywując subwoofer.


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: