Poprzedni
Następny

[Wideo] Gramofon Thorens TD 403 DD – Tradycja podtrzymana | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale Dawid opowie o gramofonie TD 403 DD marki Thorens. Marki, która od wielu już lat słynie z produkcji tego typu urządzeń. Najnowszy gramofon zwraca uwagę swoją elegancją, precyzją wykonania i wysokiej jakości materiałami. Zapraszamy na materiał poświęcony temu modelowi.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Copland CSA100 - hybrydowy wzmacniacz łączący tranzystor z lampą | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Pathos Classic One MkIII - wzmacniacz stereo inny, niż zazwyczaj | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: