Poprzedni
Następny

[Wideo] ELAC ConneX – stereofoniczne głośniki aktywne | prezentacja Top Hi-Fi

Podstawkowe głośniki aktywne ELAC ConneX to niezwykle funkcjonalny zestaw stereo. Można podłączyć do nich niemal dowolne źródło dźwięku: cyfrowe, analogowe lub całkowicie bezprzewodowe. Pomimo kompaktowych rozmiarów oferują naprawdę potężne brzmienie i głęboki bass. To głośniki do których podłączycie zarówno gramofon, odtwarzacz CD, zewnętrzny subwoofer, komputer, telewizor, a dzięki łączności Bluetooth – także smartfon. Więcej o możliwościach głośników aktywnych ELAC ConneX dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Devialet Mania – takiego głośnika jeszcze nie było! | prezentacja Top Hi-Fi

Głośniki aktywne ELAC ConneX – uniwersalność dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Bluesound Pulse M - głośnik bezprzewodowy z aspiracjami | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: