Poprzedni
Następny

Trzy nowe modele słuchawek Koss już dostępne w naszych salonach

Koss zaprezentował trzy nowe modele słuchawek – wokółuszne BT740iQZ, nauszne BT330i i prawdziwie bezprzewodowe TWS150i – które są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Elementami wspólnymi dla wszystkich nowych konstrukcji są łączność bezprzewodowa Bluetooth, wygoda użytkowania i wysokiej klasy dźwięk.

Koss BT740iQZ

Wokółuszne słuchawki BT740iQZ są najbardziej zaawansowaną konstrukcją spośród trzech nowości firmy Koss. Najnowszy model stanowi połączenie komfortu użytkowania oraz zalet łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 i korzyści, jakie niesie układ aktywnej redukcji hałasu Quiet Zone. Taka kombinacja sprawia, że użytkownik może czerpać radość z niesamowitej swobody użytkowania słuchawek, niezależnie od tego, gdzie akurat się znajduje i jednocześnie cieszyć się znakomitym, niezwykle detalicznym brzmieniem.  

Za wysokiej klasy dźwięk odpowiadają 40-milimetrowe przetworniki. Wraz z wokółuszną konstrukcją BT740iQZ pozwalają odizolować się od hałaśliwego otoczenia, kreując wspaniałe środowisko pracy po aktywowaniu układu QZ. Wygodę korzystania poprawiają wbudowane przyciski do obsługi słuchawek i mikrofon. Tym samym użytkownik ma możliwość zarządzenia odtwarzaniem muzyki, a także korzystania z BT740iQZ jak z wysokiej klasy zestawu słuchawkowego dla swojego smartfona, umożliwiając odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych.

Inżynierowie dopełnili wszelkich starań, aby użytkownik mógł jak najdłużej korzystać ze słuchawek na jednym ładowaniu baterii. Jedno pełne naładowanie wbudowanego akumulatora zapewnia energię na ponad 12 godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych. Ponadto użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem iOS mogą sprawdzić poziom naładowania baterii słuchawek bezpośrednio na swoich urządzeniach – co jest elementem wspólnym dla wszystkich nowych konstrukcji.

Koss TWS150i

Drugi z nowych modeli, TWS150i, to niewielkie i wygodne w użytkowaniu słuchawki, które są urzeczywistnieniem idei True Wireless. Model ten idealnie sprawdzi się w miejskim otoczeniu, gdzie obok wysokiej jakości brzmienia istotne są także kompaktowe rozmiary, brak przewodów i skuteczna izolacja od wszelkiego hałasu dochodzącego z zewnątrz.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów TWS150i mogą pochwalić się akumulatorem, który pozwala na słuchanie muzyki przez ponad pięć godzin. Dołączane do słuchawek etui pełni rolę powerbanku, co oznacza, że po zużyciu całego zapasu energii wystarczy umieścić w nim słuchawki. W ten sposób czas pracy TSW150i wydłuża się do ponad 25 godzin.

Koss BT330i

W kierunku nausznych słuchawek BT330i powinni spojrzeć przede wszyscy użytkownicy, którzy preferują niewielkie i lekkie konstrukcje. Ostatnia z nowych konstrukcji łączy zalety dwóch wcześniej wymienionych nowości Koss. Tak jak pozostałe dwa modele, tak i BT330i wykorzystują łączność Bluetooth 5.0 oraz umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Zastosowany w BT330i akumulator pozwala na ponad 12 godzin pracy słuchawek – zarówno odtwarzania muzyki, jak i prowadzenia rozmów telefonicznych. Ładowanie akumulatora odbywa się za pośrednictwem kabla dostarczanego wraz ze słuchawkami. Ponadto projektanci wyposażyli BT330i w odłączany przewód audio.

Dostępność słuchawek

Wszystkie trzy nowe modele słuchawek Koss są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: