Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Bluetooth Koss BT740iQZ

Facebook Koss Polska

Wokółuszne słuchawki BT740iQZ to najbardziej zaawansowana konstrukcja spośród trzech nowości słuchawkowych firmy Koss. Najnowszy model łączy wygodę użytkowania, atuty łączności bezprzewodowej oraz zalety, jakie zapewnia układ aktywnej redukcji hałasu Quiet Zone. Tym samym użytkownik może cieszyć się niesamowitą swobodą użytkowania słuchawek, niezależnie od tego, gdzie akurat przebywa, jednocześnie czerpiąc radość z fantastycznego, niezwykle detalicznego dźwięku.

Koss BT740iQZ

Wysokiej klasy dźwięk jest efektem sięgnięcia po 40-milimetrowe przetworniki. Te, wraz z wokółuszną konstrukcją, pozwalają słuchaczowi odizolować się od hałaśliwego otoczenia, kreując znakomite środowisko pracy po aktywowaniu układu QZ. Komfort użytkowania poprawiają wbudowane przyciski do obsługi słuchawek, jak również mikrofon. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zarządzenia odtwarzaniem muzyki, a także korzystania z BT740iQZ jak z wysokiej jakości zestawu słuchawkowego dla swojego smartfona, umożliwiając odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych.

Koss BT740iQZ

Ponadto projektanci dopełnili wszelkich starań, aby użytkownik mógł przez długi czas korzystać ze słuchawek na jednym ładowaniu baterii. Dlatego też jedno pełne naładowanie wbudowanego akumulatora gwarantuje energię na ponad 12 godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych. Dodatkowo użytkownicy na co dzień korzystający z urządzeń z systemem iOS mogą sprawdzić poziom naładowania baterii słuchawek bezpośrednio na swoich urządzeniach.

Koss BT740iQZ

 

KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak

Marka: Koss

BT740iQZ

Special Price 449 zł Regular Price 649 zł
/ sztuka
  • Konstrukcja: Zamknięta
  • Złącze: Mini Jack (3.5mm)
  • Odłączany przewód: Tak
  • Składane: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 22 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: