Poprzedni
Następny

Październik na HBOGO: nowości, które polecamy

HBOGO nie zwalnia ze świetnymi premierami – w październiku na platformie pojawi się całkiem niezły zestaw nowych filmów i seriali z całą plejadą gwiazd Hollywood, w tym Marka Ruffalo, Nicole Kidman, Hugh Lauriem, Meryl Streep, Hugh Grantem i wieloma innymi. Zobaczcie, które pozycje zdecydowanie warto wrzucić na swoje kino domowe.

Fot. Enayet Raheem / Unsplash

Od nowa

“Od nowa” z Nicole Kidman i Hugh Grantem to najbardziej wyczekiwany serial po wielkich hitach produkcji HBO – “Wielkich kłamstewkach” (w których również wystąpiła Kidman) i “Ostrych przedmiotach” ze świetną rolą Amy Adams. Akcja śledzi odnoszącą duże sukcesy terapeutkę, której życie wpada na nieoczekiwany i niezbyt pozytywny tor w przeddzień publikacji jej pierwszej książki. Obrzydliwie bogaci ludzie mają swoje sekrety i wiedzą jak skutecznie zatuszować swoje błędy, a wstrząśnięta Grace jeszcze nie ma pojęcia, jak niszczący wpływ ma to na nią i jej rodzinę.


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Na poboczu 

Kolejną październikową nowościach na platformie HBOGO jest serial “Na poboczu”, w którym znany z roli Dr House’a Hugh Laurie wciela się w postać ministra rządu Wielkiej Brytanii, w którego metaforycznej szafie psuje się kilka trupów, chociaż on sam jest pewien swojego nieskazitelnego charakteru. W tym czteroodcinkowym thrillerze politycznym chora ambicja i korupcja nie znają granic, a spiskujący politycy trzymają się zasady, że przestępstwa mogą nie popłacać, ale ci piastujący odpowiednio wysokie stanowiska mogą sprawić, że znikną – przynajmniej na jakiś czas.

Mroczne wody

Mark Ruffalo i Anne Hathaway w dramacie opartym na prawdziwych wydarzeniach.

Uparty prawnik korporacyjny odkrywa mroczną tajemnicę, która łączy rosnącą liczbę niewyjaśnionych zgonów z jedną z największych korporacji chemicznych na świecie, dla której – tak się składa – aktualnie pracuje. Próbując ujawnić prawdę i uratować nieświadome nadchodzącej katastrofy osoby, ryzykuje swoją przyszłość, rodzinę i własne życie, wytaczając pozew przeciwko firmie, która ma na swoim koncie długą i bezduszną historię zanieczyszczania środowiska naturalnego.

21 mostów

“21 mostów” z 2019 roku to jeden z czterech filmów, w których nieodżałowany Chadwick Boseman wystąpił, chorując już na raka jelita grubego, z którym ostatecznie przegrał walkę w sierpniu tego roku. Po odkryciu masowego spisku detektyw nowojorskiej policji przyłącza się do polowania na dwóch młodych zabójców gliniarzy w mieście. W miarę upływu nocy zaczyna jednak tracić pewność, kto jest dobry, a kto stoi po stronie wroga. Kiedy poszukiwania stają się coraz bardziej intensywne, władze decydują się na podjęcie ekstremalnych środków i zamykają wszystkie 21 mostów na Manhattanie, by zapobiec ucieczce podejrzanych. 

537 votes

Nie od dziś wiadomo, że polityka to brudna gra. Nowy dokument na HBOGO to kronika politycznych machinacji, które doprowadziły do bezprecedensowego, spornego wyniku wyborów prezydenckich z 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. Poprzez wywiady z kluczowymi osobami które miały dostęp do poufnych informacji, analizie brutalnej, lecz strategicznej walki o przyszłość USA oraz liczne materiały archiwalne film przygląda się wydarzeniom w stanie Floryda, kiedy kontrowersyjnie mała różnica głosów przeważyła o wygranej George’a Busha. 


Dlaczego warto zainwestować w dobry sprzęt do Netflixa, HBO Go lub innych tego typu serwisów. O tym dowiesz się z naszego filmu:


Niech gadają

Nowy film z Meryl Streep to bardzo tajemnicza produkcja – w Internecie ciężko znaleźć o niej wyczerpujące informacje, a, mimo że za chwilę pojawi się na HBO, nigdzie nie można obejrzeć trailera, co sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej ciekawi tego obrazu. Jedyne, co o nim wiadomo to to, że historia dotyczy pisarki, która, zmęczona swoim codziennym życiem, wyrusza w podróż ze swoim bratankiem i jego przyjaciółmi, by znowu znaleźć radość i pogodzić się z dręczącą ją przeszłością.

Jeżeli szukasz kina domowego lub masz pytania na temat jego lub innego sprzętu audio, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: