Poprzedni
Następny

Referencyjny subwoofer aktywny ASUB - nowy wymiar dźwięku od Magico

Magico ASUB

Magico z dumą prezentuje nowy subwoofer ASUB, który rozszerza możliwości dźwiękowe A3, A1 lub innych głośników z wyjątkowo mocnym basem. ASUB został wyposażony we w pełni usztywnioną aluminiową obudowę, niesamowicie sztywną membranę aluminiową, elektroniczną zwrotnicę oraz centrum sterowania DSP.

Czy to w muzyce, czy w ścieżkach dźwiękowych filmów – dynamiczny rytm głębokiego, potężnego basu wybrzmiewa w naszym wnętrzu, zapewniając ekscytację, która może wywołać gęsią skórkę. ASUB to bezkompromisowe rozwiązanie Magico, gwarantujące znakomitą jakość dźwięku z zaawansowaną jego kontrolą i specjalistyczną inżynierią, całkowicie zasługującą na logo Magico „M”.

Obudowa

Obudowa ASUB łączy architekturę konstrukcji QSUB z aluminium 6061 T6 o grubości 9,5 mm z innowacyjnymi wzmocnieniami wewnętrznymi, a także zaawansowanymi materiałami tłumiącymi. Te, zostały opracowane i ocenione zarówno w symulacji z wykorzystaniem oprogramowania FEA, jak i fizycznych testów, aby spełnić najwyższe standardy Magico w odniesieniu do sztywności, stabilności i minimalnego wpływu akustycznego. ASUB jest dostępny w eleganckim, anodyzowanym czarnym wykończeniu ze szczotkowanego aluminium.

Przetwornik niskotonowy

Konstruktorzy wyposażyli ASUB w nowo opracowany 250-milimetrowy głośnik aluminiowy Magico, który posiada bardzo sztywną membranę aluminiową z optymalnym stosunkiem sztywności do wagi. Przetwornik został skalibrowany tak, aby zminimalizować zniekształcenia muzyczne w zakresie niskich częstotliwości za pomocą najnowocześniejszej symulacji FEA pod kątem właściwości akustycznych, mechanicznych, elektromagnetycznych i termicznych, które obecnie są już wykonywane z wykorzystaniem jednej platformie, co znacznie poprawia poziom precyzji.

Skierowany do przodu przetwornik wykorzystuje ekstremalnie mocny układ magnetyczny, pozwalający na generowanie głębokiego, mocnego, a zarazem kontrolowanego basu z odpowiednią szybkością i dokładnością. System napędowy 55-milimetrowej cewki z czystego tytanu o długim zakresie ruchu zapewnia nadzwyczajnie stabilne pole magnetyczne i umożliwia odtworzenie częstotliwości 50 Hz przy 110 dB z minimalnymi zniekształceniami.

Wzmacniacz / Zwrotnica

Wzmacniacz cyfrowy subwoofera ASUB dostarcza moc 500 W. Za bezproblemową integrację z głównymi kolumnami głośnikowymi systemów stereo lub kina domowego odpowiadają wbudowana zwrotnica ze sterowaniem DSP. Oprogramowanie DSP pozwala na perfekcyjną integrację subwoofera i kolumn głośnikowych pracujących razem w pokoju odsłuchowym. Kolejne kluczowe funkcje to trzy pamięci ustawień umożliwiające zachowanie indywidualnych preferencji, auto-detekcja, auto-wyłączanie, ochrona przed przesterowaniem czy ochrona termiczna.

Stosunkowo kompaktowa obudowa ASUB jest w stanie zapewnić ogromne zmiany ciśnienia powietrza w pomieszczeniu odsłuchowym i gwarantuje niesamowicie głęboki, potężny bas z szybkością i integralnością głównych kolumn głośnikowych. Konstrukcja ASUB za skierowanym do przodu przetwornikiem zapewnia niezwykle emocjonujący wkład do ogólnej jakości dźwięku dowolnego systemu audio.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: