Poprzedni
Następny

Przenośny i z ogromnym potencjałem — Audio Pro Addon T3+

Addon T3+ to kompaktowy głośnik, który śmiało można uznać za punkt odniesienia w świecie przenośnych urządzeń audio. Dzięki prostocie obsługi, przykuwającej wzrok stylistyce, fantastycznej jakości dźwięku i niezwykle długiemu czasowi pracy na baterii model ten idealnie sprawdza się w roli urządzenia do codziennego słuchania muzyki.

Podstawą dla głośnika Audio Pro T3+ jest jeszcze bardziej ulepszony, utytułowany model Audio Pro T3. Podczas udoskonalania tej konstrukcji projektanci skupili się na jakości dźwięku. Aby uzyskać jeszcze wyższą jakość brzmienia precyzyjnie dostroili układ DSP, a także zoptymalizowali dostarczany bas.

Pod względem konstrukcyjnym model T3+ jest kompaktowym głośnikiem bezprzewodowym, który zachwyca swoim ogromnym potencjałem. Urządzenie dostarcza niesamowicie czysty, klarowny dźwięk z mocnym, głębokim basem. To fantastyczne brzmienie jest m.in. zasługą  wzmacniacza Class D o mocy 25 W (2 ✕ 5 W + 15 W) zasilającego układ trzech głośników — dwóch wysokotonowych z tekstylnymi kopułkami (19 mm) oraz jednostki średnio-niskotonowej o długim skoku (76 mm). Ten ostatni współpracuje z układem bas-refleks. Ten pozornie prosty układ, mimo zastosowania niewielkiej obudowy urządzenia, pozwala cieszyć się dźwiękiem z zakresu 60—20 000 Hz.

Idealnym dopełnieniem wysokiej jakości dźwięku jest niezwykle pojemna bateria. Dzięki niej, a także dzięki wydajnej elektronice, można cieszyć się swoją ulubioną muzyką przez aż 30 godzin, gdy poziom głośności ustawiony jest na 50 proc. Ale nawet po maksymalnym zwiększeniu głośności T3+ ma wystarczającą ilość energii na imponujące 12 godzin pracy. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wbudowany port USB, poprzez który można m.in. doładowywać baterię podłączonego smartfona. Komunikację ze źródłem dźwięku zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań mogą skorzystać ze złącza 3,5 mm stereo, umożliwiającego przewodowe połączenie.

Tak jak wszystkie modele Audio Pro, T3+ przykuwa uwagę prostą i równocześnie szlachetną skandynawską stylistyką. Czyste linie i brak zbędnych dekoracji perfekcyjnie współgrają z wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi, takimi jak lite aluminium, obudowa z drewna o wysokiej gęstości oraz uchwyt wykonany z naturalnej skóry.

Audio Pro T3+ zadebiutuje w polskich salonach audio w połowie lipca br. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i szarej, a jego poglądowa cena detaliczna wyniesie 849 zł. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: