Poprzedni
Następny

Prezenty dla miłośników muzyki, które nie zrujnują budżetu

Średnia ocen: 4.9
(18 ocen) 11 komentarzy

Mikołajowa

Nie masz pomysłu na prezent, ale wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować, lubi słuchać muzyki? W kieszeni troszkę płótno? Mamy dla Ciebie kilka znakomitych propozycji.

Trafiony prezent uszczęśliwia zarówno obdarowanego, jak i darczyńcę. Oczywiście ciepłe skarpety zawsze się przydadzą, ale czuć od nich sztampą - tak samo jak krawat, czapka i szalik. Aby uniknąć stawiania bliskich osób w kłopotliwej sytuacji, kiedy są zmuszone udawać radość na widok wspomnianych wcześniej pary skarpet, musicie zadać sobie jedno bardzo ważne pytanie. Czy ten ktoś, komu musicie kupić prezent, lubi słuchać muzyki?

Jeśli tak, to jesteście we właściwym miejscu. Przeczytajcie o naszych propozycjach.

Akcesoria gramofonowe

Jeśli w domu obdarowywanego stoi gramofon, to zakup trafionego prezentu jest oczywisty. Szczotka do czyszczenia płyt winylowych to wyśmienity podarunek dla każdego, kto kocha analogowy dźwięk. Dzięki szczoteczce z łatwością można usunąć drobinki kurzu i zanieczyszczeń osiadających w rowkach czarnych krążków. Zalegające tam drobiny kurzu i inne zanieczyszczenia powodują zniekształcenia dźwięku. Idealny wybór dla wymagających miłośników winyli, którzy chcą cieszyć się bezbłędną reprodukcją nagrań.

Szczotka

Czyszczenie płyty to jedno, a higiena igły, która odpowiada za reprodukcję dźwięku do drugie. Dlatego warto wraz ze szczotka podarować płyn do czyszczenia igieł. Specjalna formuła czyszcząca z łatwością rozpuszcza kurz i brud, nawet ten niewidoczny gołym okiem, utrudniający właściwe śledzenie ścieżki przez igłę. Mamy przekonanie graniczące z pewnością, że obdarowany wykona z radości kilka poskoków i fiknie koziołka.

płyn Audio-technica

Słuchawki

Słuchawki to zawsze dobre rozwiązanie dla namiętnego słuchacza muzyki. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować może godzinami rozprawiać nad wyższością Megadeath nad Metallicą lub nad The Clash nad Sex Pistols, to z pewnością ucieszy się ona z nowych słuchawek. Do klasycznych albumów bez podziału na kategorie muzyczne idealnie pasują klasyczne słuchawki Koss Porta Pro. Po raz pierwszy zaprezentowane zostały w 1984 roku, a ich doskonałe brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one standard na całym świecie. Dzisiaj są muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najbardziej poszukiwanych i najczęściej kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku! Dla przeciwników kabli występują też w wersji bezprzewodowej.

 

W segmencie słuchawek wokółusznych proponujemy słuchawki zamknięte Audio-Technica ATH-AVC200. Model ten został opracowany zostały z myślą o początkujących melomanach. Dzięki nowym przetwornikom o średnicy 40 mm ta zamknięta konstrukcja zapewnia wysokiej jakości dźwięk. ATH-AVC200 są również bardzo komfortowe. Zakres regulacji paska pozwala każdemu użytkownikowi idealnie dopasować położenie słuchawek do wielkości głowy. Starannie opracowany kształt nauszników, które naturalnie otaczają uszy, pozwala rozkoszować się bogatym, głębokim basem.

Słuchawki Audio-Technica

Głośniki Bluetooth

Przenośny głośnik wydaje się zbytkiem, ale jak się go już ma to okazuje się nierozłącznym towarzyszem. Kiedyś funkcjonowało powiedzenie „bez radyjka nie ma roboty”, a w dobie wszechobecnych smartfonów – bez bezprzewodowego głośnika nie ma roboty. Zalety są oczywiste. Urządzenie można zabrać na piknik, do innego pomieszczenia np. do kuchni, i tam słuchać tego na co mamy ochotę podczas gotowania. Sparowany ze smartfonem głośnik nagłośni wszystko, co zostanie na telefonie odtworzone, a dźwięk nabierze innego szerszego wymiaru w porównaniu z anemicznym dźwiękiem wbudowanych w smartfon głośniczków. Dodatkowo często na wyposarzeniu takich przenośnych głośników są mikrofony, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ich jako zestawów głośnomówiących.

 Chant Mini

CHANT MINI to przenośny głośnik Bluetooth zapewniający imponujące brzmienie, stylowy wygląd i jest zbudowany z  najwyższej jakości ekologicznych materiałów. Idealny dla młodego człowieka, który ma obowiązki domowe i może je wykonywać przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Nieco droższy model No Bounds charakteryzuje się wodo – i pyłoodpornnością oraz można go sparować z drugim egzemplarzem w minisystem stero, a od tego już ktok do znakomitej zabawy w gronie przyjaciół.

 

Na koniec nasuwa się refleksja, że podarunki związane ze słuchaniem muzyki, sprawiają radość podwójną. Pierwszy raz gdy się je dostaje, a drugi gdy za jego pomocą cieszy się ulubiona muzyką. Więcej świątecznych promocji znajdziecie tu


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
4.9
Ocena:
Średnia ocen: 4.9

(18 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: