Poprzedni
Następny

Kup zestaw stereo lub kina domowego i zyskaj rabat na akcesoria

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Akcesoria stanowią nieodłączny element praktycznie każdego systemu audio. Począwszy od tak oczywistych dodatków jak okablowanie, można sięgnąć również po te bardziej wyspecjalizowane – listwy zasilające, podstawki pod elektronikę lub kolumny głośnikowe czy kondycjonery. Teraz, kupując zestaw stereo lub kina domowego, możesz zyskać rabat 30 % na akcesoria wybranych marek.

Kupujesz zestaw kup akcesoria

Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnie. Dotyczy akcesoriów firm AudioQuest*, IsoTek i IsoAcoustics dostępnych na stronie tophifi.pl i w salonach Top Hi-Fi & Video Design, a rabat naliczany jest od cen obowiązujących online. Dokonując zakupu zestawu stereo lub kina domowego wraz z akcesoriami objętymi akcją promocyjną w sklepie internetowym należy podać kod rabatowy „akcesoria”, a odwiedzając jeden z naszych salonów wystarczy powołać się na akcję promocyjną: „Kupujesz zestaw? Kup akcesoria”. Dla akcesoriów wybranych przy zakupie zestawu audio, np. przewodu, listwy zasilającej, kondycjonera czy podstawki pod elektronikę lub kolumny głośnikowe, zostanie automatycznie naliczony rabat 30%.

Dzięki temu każdy klient może z łatwością wzbogacić swój system audio lub audio-wideo o niezbędne lub pożądane dodatki i przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Z pewnością będzie to miało ogromne znaczenie dla wymagających miłośników muzyki, którzy już w chwili zakupu zestawu będą chcieli doposażyć go np. w wysokiej klasy przewody głośnikowe lub zapewnić całemu systemowi ekstremalnie czyste zasilanie.

NAD C700 i B&W 603 S2 AE

Wśród oferowanych zestawów polecamy m.in. system audio składający się ze wzmacniacza sieciowego NAD C700 i kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition, który doskonale sprawdzi się nie tylko do odtwarzania muzyki, ale także do nagłośnienia telewizora. Wzmacniacz sieciowy C700 wyróżnia się eleganckim, minimalistycznym wzornictwem i wysokiej klasy materiałami, dzięki czemu spełni wymagania również najbardziej wymagających użytkowników – zarówno pod względem brzmienia, jak i stylistyki. Obsługę ułatwia duży 5-calowy kolorowy ekran wysokiej rozdzielczości. W połączeniu ze wspomnianymi podłogowymi kolumnami firmy Bowers & Wilkins zapewnisz sobie nieskazitelne brzmienie, charakteryzujące się dużą rozdzielczością, precyzją i przejrzystością.

AudioQuest Type-2 kabel głośnikowy

Odpowiednią współpracę wzmacniacza z kolumnami zapewnią kable głośnikowe AudioQuest Type-2. Każdy z czterech przewodników w tym modelu wykonany jest z litej miedzi długoziarnistej (LGC, od ang. long-grain copper), co gwarantuje czyste i naturalne brzmienie, a ponadto znacznie lepszą wydajność niż w przypadku klasycznego okablowania wykorzystującego miedź beztlenową (OFHC, od ang. oxygen-free high thermal conductivity).

AudioQuest HDMI Cinnamon

Do podłączenia modelu C700, np. z telewizorem możesz wykorzystać np. objęty promocją 3-metrowy kabel HDMI Cinnamon firmy AudioQuest. Pozwoli to na wygodne połączenie przewodowe nawet z odbiornikiem telewizyjnym zawieszonym na ścianie. Model ten, podobnie jak AudioQuest Type-2, wyposażony jest w przewodniki z długoziarnistej miedzi (LGC). W kablu HDMI są one pokryte srebrem w 1,25 %, co pomaga w uzyskaniu perfekcyjnego dźwięku. Ponadto HDMI Cinnamon znacznie minimalizuje zniekształcenia, a przetworniki sygnałowe są zoptymalizowane pod względem kierunkowości sygnału cyfrowego.

isoacoustics-GAIA 3

Aby zadbać o jeszcze lepsze warunki akustyczne dla odtwarzania dźwięku z kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins warto zwrócić również uwagę na zestaw izolatorów Gaia III firmy IsoAcoustics. Te kompaktowe elementy zapewniają skuteczną izolację akustyczną kolumnom głośnikowym o masie nawet do 32 kg i pozwalają uzyskać jeszcze czystszy, a zarazem bardziej emocjonujący dźwięk. Scena dźwiękowa dzięki nim wręcz rozkwita, otwierając przed słuchaczem trójwymiarowy obraz naturalnych, przestrzennych dźwięków.

isotek-initium2

Doskonałym usprawnieniem każdego systemu audio będzie ponadto przewód zasilający IsoTek EVO3 Initium, którego konstrukcji zastosowano beztlenową miedź o czystości 6N (czyli 99,9999 proc.), co ma bezpośredni wpływ na jakość dźwięku. Każda z żył składa się z precyzyjnie splecionych, cienkich włókien. Umożliwia to przewodzenie impulsów elektrycznych z większą wydajnością niż w standardowym kablu zasilającym. Jednocześnie przewód jest wystarczająco elastyczny. Dzięki temu łatwo poprowadzić go za sprzętem.


O wpływie przewodów zasilających na dźwięk posiadanego systemu audio można dowiedzieć się z naszego poradnika: Przewody zasilające – dlaczego wpływają na dźwięk systemu?


Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

*Akcja promocyjna nie obejmuje modeli firmy AudioQuest: Niagara 1200, PowerQuest 2, PowerQuest 3, DragonFly Black, DragonFly Red i DragonFly Cobalt.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

  1. EVO3 Premier 1,5m

    EVO3 Premier 1,5m

    IsoTek
    Przewody zasilające
    669 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: