Poprzedni
Następny

Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 – recenzja w iMagazine

Miło jest poczytać, że coś wywołuje ekscytację zblazowanych użytkowników produktów Apple. Podczas lektury testów produktów Vifa w iMagazine, linia głośników zrobiła na redaktorze ogromne wrażenie i wylądowała na samym szczycie listy ulubionych sprzętów.

Vifa Copenhagen 2.0

Marka Vifa już od wielu dekad jest niezwykle ceniona na rynku audio, a swoją renomę zawdzięcza produkcji zaawansowanych przetworników, które znalazły uznanie u wielu producentów kolumn głośnikowych klasy high-end. Oba głośniki zdobyły już serca melomanów swoim brzmieniem oraz ponadczasowym wzornictwem, teraz ujęły Jarosława Całę z iMagazine.

Vifa Stockholm 2.0

Świetnym pomysłem jest możliwość wybrania, czy dany głośnik ma grać w trybie stereo, czy ma służyć jako lewy/prawy kanał. Dzięki temu, mając dwa głośniki Copenhagen 2.0, możemy stworzyć prawdziwe stereo. Ale redaktorowi magazynu spodobała się nie tylko funkcjonalność. Zachwytom nie było końca.

Więcej w iMagazine

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: