Poprzedni
Następny

Audio Pro G10 – nowy głośnik bezprzewodowy z asystentem Google i AirPlay 2

Audio Pro G10 to całkowicie nowy głośnik bezprzewodowy, który jest już dostęny w sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Ze strony cenionego szwedzkiego producenta najnowsza konstrukcja stanowi odpowiedź na rosnącą wśród użytkowników chęć korzystania z AirPlay 2 i Google Cast.

„Choć już od kilku lat oferujemy rozbudowaną funkcjonalność multiroom poprzez naszą obecną gamę głośników, to klienci oczekują również obsługi AirPlay 2 i Google Cast", powiedział Jens Henriksen, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Audio Pro. „Pomimo to, że cały czas tworzymy głośniki z tą kompatybilnością, postanowiliśmy w pełni zintegrować funkcję asystenta Google, oferując użytkownikom możliwość wygodnego głosowego sterowania dźwiękiem, mówiąc po prostu do urządzenia. Rezultatem jest Audio Pro G10".

„Już wcześniej z powodzeniem dostarczaliśmy ten poziom kontroli głosowej za pomocą niezwykle cenionego modelu Addon C5A, wyposażając go w obsługę Amazon Alexa", wyjaśnił Jens Henriksen. „Teraz staramy się jeszcze bardziej dostosować do potrzeb, z którymi spotykamy się obecnie na wielu rynkach i docierać do użytkowników, którzy preferują platformę Google w porównaniu z Amazonem. Dzięki wbudowanym funkcjom Google Cast, G10 umożliwia stworzenie systemu multiroom z innymi głośnikami Google Cast. Rozwiązanie to pozwala głosowo sterować grupą lub wszystkimi głośnikam obsługującymi Cast i obecnymi w domu, nawet jeśli nie mają one wbudowanej funkcji asystenta Google".


Kluczowe funkcje Audio Pro G10:

  • Sterowanie głosowe za pomocą asystenta Google umożliwia zarządzanie odtwarzaniem dźwięku bez użycia rąk. Dodatkowo G10 może pomóc przy ponad milionie zadań i pytań.
  • AirPlay 2 i Google Cast pozwalają stworzyć system multiroom z innymi głośnikami obsługującymi AirPlay 2 i Google Cast.
  • Możliwość zamocowania głośnika na ścianie lub suficie pozwala zachować porządek na blatach mebli.

Niewielkie rozmiary G10 sprawiają, że głośnik ten jest niezwykle łatwy do ustawienia w domu lub w dowolnym innym miejscu. Ponadto najnowsze urządzenie można również bez trudu zamocować na ścianie lub nowoczesnej szynie sufitowej, co jest unikatowym rozwiązaniem na rynku.

Jens Henriksen dodał: „Oczywiście funkcja sterowania głosem pomaga wykorzystać taki montaż, ale myśleliśmy o tym rozwiązaniu już od jakiegoś czasu. Elektryczne szyny stosowane są w instalacjach publicznych od wielu lat, głównie do łączenia i rozmieszczania oświetlenia. Zaczęliśmy jednak obserwować wyraźny trend także coraz mocniej widoczny w sektorze wykończeniowym domowych wnętrz. Wraz z zaprojektowaniem tego urządzenia całkowicie naturalnym dla nas wydawało się przetestowanie reakcji rynku na ten nowy, innowacyjny typ instalacji audio. Mamy bogate doświadczenie w odniesieniu do głośników montowanych na szynach, ale jak na razie wyłącznie w biznesowym segmencie przy instalacjach w hotelach, restauracjach, sklepach, itd. Wierzymy, że wkrótce także i prywatni użytkownicy będą coraz częściej chcieli montować tego typu głośniki w swojej przestrzeni życiowej".

Audio Pro poszło dalej i standardowo zagwarantuje integrację Google Cast i AirPlay w kolejnych produktach. Niemniej nie należy zapominać, że firma nadal zachowuje własny system multiroom jako alternatywę dla użytkowników preferujących właśnie to rozwiązanie.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić, jak Audio Pro G10 lub inna konstrukcja sprawuje się w praktyce, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: