Aktualności


Aktualności

Linn Series 3 – nowy zaawansowany głośnik bezprzewodowy typu all-in-one

Linn Series 3

Linn Series 3 to bezprzewodowy głośnik typu all-in-one, który oczaruje słuchacza niezwykle detalicznym dźwiękiem. Ta zaawansowana konstrukcja, określana przez jej producentów najlepiej brzmiącym głośnikiem bezprzewodowym na świecie, jest już dostępna w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Series 3 urzeka użytkownika już przy pierwszym kontakcie, co jest zasługą ponadczasowej elegancji i precyzyjnej inżynierii. Zaawansowane układy elektroniczne znajdujące się pod nietuzinkową obudową pozwalają korzystać ze wszystkich nowoczesnych rozwiązań audio. Urządzenie obsługuje m.in. serwisy muzyczne Spotify, Apple Music i Amazon Music, jak również umożliwia korzystanie z własnych kolekcji muzycznych.

Projektanci opracowali Series 3 tak, aby doskonale współgrał z telewizorem, np. po ustawieniu dwóch głośników po jego obu stronach. Podłączenie za pośrednictwem kabla HDMI sprawi, że telewizor zabrzmi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo funkcjonalność modelu zwiększa wyposażenie głośnika w złącze HDMI ARC.

Linn Series 3

Głośniki Series 3, podobnie jak wszystkie systemy Linn DSM, można połączyć ze sobą w całym domu, aby pracowały niezależnie lub wszystkie razem. Każdym urządzeniem, a także wszystkimi razem, można sterować za pomocą intuicyjnych opcji kontrolnych. Prosta konfiguracja typu plug-and-play sprawia, że Series 3 nie wymaga specjalistycznej konfiguracji – do rozpoczęcia odsłuchu swoich ulubionych utworów wystarczy rozpakować głośnik, ustawić go i podłączyć.

Inżynierowie przygotowali dwa rodzaje głośników: Linn Series 3 i Linn Series 3 Partner. Pierwszy zawiera wbudowane wzmacniacze, cyfrową zwrotnicę Exakt oraz zintegrowany odtwarzacz bezprzewodowy Linn DSM. Z kolei wersja Partner wykorzystuje takie same wzmacniacze i zwrotnicę, lecz jest uboższa o moduł odtwarzacza i przeznaczona jedynie do użytku jako głośnik dodatkowy, który po podłączeniu do jednostki głównej stworzy wraz z nią system stereo.

Od strony technicznej obydwa modele są 2-drożnymi konstrukcjami, w których za zasilanie odpowiadają wzmacniacze Class D o mocy 2 x 100 W. Sekcję wysokotonową tworzą 19-milimetrowe przetworniki z jedwabną kopułką, natomiast pozostałe zakresy obsługują 160-milimetrowe jednostki średnio-/niskotonowe. Całość elektroniki, wraz z przetwornikami, pracuje w obudowach o pojemności 6,5 l i wymiarach 250 x 296 x 206 mm (S x W x G). Waga każdej z wersji głośników, Series 3 i Series 3 Partner, wynosi 6,9 kg. Obie wersje mogą się pochwalić także ciśnieniem dźwięku na poziomie 101 dB. Zużycie energii wynosi maksymalnie 95 W, a w trybie czuwania 11 W (Series 3) i 0 W (Series 3 Partner).

Linn Series 3

Model Series 3 obsługuje pliki muzyczne takie jak FLAC, ALAC, WAV, MP3, WMA (z wyjątkiem bezstratnych), AIFF, AAC, OGG w rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów. Konstrukcja zawiera złącza Ethernet, HDMI ARC i Exakt Link. W Series 3 Partner znajdziemy jedynie złącze Exakt Link (x 2).

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław