Marka: Audio-Technica

ATR4650-USB

89 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 4 zł

Sprawdź szczegóły

Audio-Technica ATR4650-USB

ATR4650-USB to kompaktowy cyfrowy mikrofon pojemnościowy, który doskonale sprawdzi się m.in. przy nagrywaniu podcastów, wideo- i telekonferencjach oraz w realizacji okazjonalnych nagrań, takich jak choćby spotkania, konwersacje czy prowadzenie notatek. W mikrofonie wykorzystano dookólną charakterystykę kierunkową, która odpowiada za pokrycie w pełnym zakresie 360 stopni.

Audio-Technica ATR4650-USB

Projektanci wyposażyli ATR4650-USB w zakończony złączem USB-C przewód o długości 1,8 m, który dostarczany jest wraz z adapterem USB-C do USB-A, dzięki czemu użytkownik może podłączyć go do złącza USB w komputerach, tabletach, smartfonach i innych urządzeniach. Konstrukcja można pełnić funkcję mikrofonu krawatowego, co jest zasługą zintegrowanego klipsa. Dodatkowo mikrofon z łatwością można zatrzasnąć w dołączonym wąskoprofilowym uchwycie monitorowym i tym samym przymocować go do monitora komputerowego lub innej powierzchni.

Specyfikacja Audio-Technica ATR4650-USB

Opinie o Audio-Technica ATR4650-USB

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: